Hurtownia KHADI

Hurt Khadi. Firma Khadi została założona w 2007r. Producent Khadi niezwykle miłuje sobie dbanie o zdrowy styl życia i zafascynowany jest kulturą orientu. Takie połączenie pozwoliło stworzyć unikalne produkty, które możesz kupić w naszej hurtowni zielarskiej

Hurt Khadi. Marka Khadi istnieje na polskim rynku już ponad 10 lat. Głównym celem producenta Khadi jest dostarczenie ludziom najlepszych produktów do pielęgnacji ciała, zgodnych z tradycją hinduską i arabską. Producent Khadi może być dumny ze swoich dokonań, gdyż jego produkty pokochały miliony kobiet na całym świecie.


Skąd uwielbienie marki Khadi, którą dostaniecie w naszej hurtowniKhadi tanio


Kobiety szukają naturalnych kosmetyków, które nie będą podrażniały, wysuszały i niszczyły naturalnego piękna. Produkty Khadi tworzone są na bazie tradycyjnych orientalnych receptur, gdzie głównymi składnikami są zioła, oleje roślinne, kwiaty, owoce i składniki mineralne. Stosowanie kosmetyków z takimi składami zapewnia aksamitną skórę oraz piękne i lśniące włosy.


W naszej hurtowni zielarskiej, dostaniesz oryginalne farby Khadi, tworzone na bazie ziół i ziołowe olejki do pielęgnacji włosów. Nasza hurtownia oferuje szeroką gamę kolorów od blondu, po rudy, aż do czerni. Ziołowe farby do włosów, nie tylko pokryją Twoje siwe włosy, ale także doskonale je odżywią i wzmocnią. Jak podaje producent Khadi, zioła używane do produkcji farb, pochodzą z najlepszych upraw. Następnie zbiory są bardzo dobrze suszone i mielone. Bardzo drobne zmielenie ziół zapewnia lepszą koloryzację włosów. Farby Khadi są łatwe w aplikacji i proste w spłukiwaniu z włosów. Najważniejsze, że farby Khadi nie zawierają konserwantów, barwników, utleniaczy i sztucznych aromatów. Dlatego też, farby Khadi dostępne w naszej hurtowni są bezpieczne do stosowania przez kobiety w ciąży.


Już teraz zapoznaj się z naszymi cenami hurtowymi!

Więcej
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • Henna Khadi Ciemny Blond to mieszanka indyjskich ziół pozwalająca zafarbować włosy na odcień ciemnego, chłodnego blondu. Polecana w przypadku włosów siwych oraz blond. Farba nie rozjaśnia włosów!

 • W 100% naturalna, ziołowa farba do włosów w kolorze miedzianym. Zapewnia doskonałe pokrycie włosów, w tym siwych, nadając im intensywny kolor, który pięknie mieni się w słońcu. Ostateczny efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów

 • 100% ziołowa farba do włosów, nadająca siwym włosom kolor średniego blondu (czystego bądź o lekko czerwonym odcieniu - efekt koloryzacji zależy od czasu trzymania farby).Henna Średni Blond to zupełnie naturalna farba ziołowa.

 • 100% naturalna farba o ziołowym składzie. Nadaje odcień od złotego blondu do czerwono-złotego blondu. Przeznaczona jest przede wszystkim do farbowania włosów siwych i bardzo jasnych.

 • Olejek stymulujący wzrost włosów, to prawdziwy skarb, dla tych, którzy borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów. Systematyczne stosowanie olejku, sprawia, że włosy stają się gęste i dobrze wzmocnione, ale najważniejsze - zmniejsza się ich wypadanie.

 • Naturalna, czysta henna nadająca włosom intensywnego pomarańczowo-czerwonego odcienia.

 • Ziołowa farba do koloryzacji włosów, która nadaje włosom odcień ciemnego, czekoladowego brązu o chłodnej tonacji. Po farbowaniu włosy są wyraźnie odżywione, wzmocnione i przepięknie lśnią, zwłaszcza w słońcu.

 • Henna Khadi to farba ziołowa, która nadaje włosom intensywnego koloru w odcieniu ciepłej czerni. Po koloryzacji przy pomocy ziołowej henny włosy są wyraźnie wzmocnione, odżywione i przepięknie błyszczą.

 • Naturalna ziołowa farba do włosów nadająca odcień od jasnego blondu do blondu o delikatnie czerwonym tonie. Henna Jasny Blond znakomicie pokrywa kolorem nawet siwe włosy i pozwala cieszyć się wspaniałym, naturalnym kolorem blond.

 • Naturalna farba ziołowa do włosów. Nadaje włosom odcień jasnego, ciepłego brązu. Pokrywa siwe włosy za pierwszym razem, nie wymaga koloryzacji dwustopniowej. Już po pierwszym farbowaniu włosy są intensywnie wzmocnione, wyraźnie odżywione i pogrubione.

 • Ziołowa farba do koloryzacji włosów, nadaje włosom odcień ciemnego orzechowego brązu o chłodnym odcieniu. Naturalne farby firmy Khadi nadają włosom kolor, połysk a zarazem poprawiają wygląd włosów przywracając im zdrowy wygląd.

 • Ziołowa farba do koloryzacji włosów, która nadaje włosom odcień ciemnego, popielatego brązu o chłodnej tonacji. Po farbowaniu włosy są wyraźnie odżywione, wzmocnione i przepięknie lśnią, zwłaszcza w słońcu.

 • Henna Khadi Słoneczny Blond to w 100% naturalna ziołowa farba do włosów w kolorze ciepłego, słonecznego blondu. Doskonale pokrywa włosy (także siwe), nadaje im intensywny kolor i blask. Włosy pokryte tym kolorem intensywnie mienią się w słońcu

 • Ziołowa farba do koloryzacji włosów, nadaje włosom odcień złotego brązu. Naturalne farby firmy Khadi nadają włosom kolor, połysk a zarazem poprawiają wygląd włosów przywracając im zdrowy wygląd.

 • Ziołowa farba do koloryzacji włosów nadająca jasnym włosom kolor intensywnej czerwieni, a ciemnym pięknego, głębokiego mahoniu. Nie niszczy włosów, a ekstremalnie je odżywia i nadaje im pięknego, lśniącego koloru. Idealnie pokrywa siwe włosy.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów