Hurtownia YOGI TEA

Hurt Yogi Tea. Yogi Tea to niemiecki producent działający na rynku ponad 40 lat. Specjalizuje się w tworzeniu klasycznych już, ekologicznych herbat z mieszanek ziół i przypraw powstałych według receptur ajurwedyjskich. Surowce pochodzą z upraw ekologicznych.

Yogi Tea to producent certyfikowanych ekologicznych herbat powstałych bez żadnych sztucznych dodatków lub wzmacniaczy smaku. Uprawy roślin użytych do produkcji herbat Yogi dostępnych w naszej hurtowni są ekologiczne, wolne od modyfikowanych genetycznie organizmów, a transport surowca odbywa się neutralnie pod względem emisji CO2. Producent angażuje się również społecznie, tworząc programy pomocowe i dba o sytuacje współpracujących rolników. Kompostowalne Torebki herbat Yogi Tea wykonane z włókna bananowego i tak jak papierowe opakowania, wykonane bez GMO, użycia chloru, oleju mineralnego i certyfikowane przez Forest Stewardship Council.


Yogi tea hurt. 40 lat temu powstała pierwsza z serii pysznych mieszanek ziołowych opartych o ajurwedyjskie receptury i składniki, ekologiczna Yogi Tea Classic. Jest to mieszanka ziół i przypraw, rozgrzewająca i poprawiająca nastrój. Dostępna w naszej hurtowni, naturalnie poprawia nastrój dzięki zawartości imbiru, cynamonu, kardamonu, imbiru, goździków, pieprzu czarnego pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych.


W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo jeszcze wiele innych, blisko 40 rodzajów herbat producenta Yogi Tea, z których każda wykonana jest z poszanowaniem przyrody, dostawców i pracowników. Na każdym, estetycznym kartoniku umieszczona jest sentencja i pozycja jogi inspirująca do ruchu i przemyśleń.


Herbaty Yogi Tea dostępne w hurtowni Greenport dedykowane są bardzo różnym potrzebom. Spośród niemal  40, bardzo znane i lubiane są mieszanki rozgrzewające takie jak Sweet Chilli, Choco Chilli, Ginger Orange, odświeżające jak Green Energy czy Choco Mint, oraz funkcjonalne, jak pomagająca zasnąć Bedtime czy wspierająca trawienie Stomach Ease. W ofercie są trzy herbaty odpowiadające na specjalne potrzeby kobiet: Women’s Tea, Women’s Balance i Women’s Energy oraz jedna dedykowana mężczyznom – Men’s Tea.

Więcej
Pokazuje 1 - 50 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 50 elementów