Hurtownia MERIDIAN

Hurt Meridian. Firma Meridian zajmuje się dystrybucją suplementów diety, herbat, maści i plastrów rozgrzewających. Producent Meridian kieruje się chęcią poprawy stanu zdrowia swoich klientów. Nasza hurtownia posiada w swojej sprzedaży wiele produktów tej cenionej marki.

Dystrybucja produktów, m.in. także do naszej hurtowni sprawiła, że firma Meridian ma w naszej hurtowni swoje stałe miejsce, a towar jest na bieżąco dostarczany. Zadowolenie klientów z produktów Meridian jest najlepszym docenieniem w oczach producenta.


Najbardziej popularne produkty dostępne u nas w hurcie, to maść tygrysia- używana jeszcze przez nasze babcie, jest numerem jeden w „kieszonkowej” apteczce. Jak podaje producent Meridian, maść tygrysia znajduje zastosowanie przy bólach głowy, mięśni, stawów, kości. Posmarowanie maścią bolącego miejsca przynosi ulgę już w kilka minut.


Kolejny godnym uwagi produktem jest liofilizowany ekstrakt natto. Natto, jest to sfermentowane ziarno soi pochodzące z Japoni, które jest bogatym źródłem składników odżywczych. Natto jest bogate w witaminę K2. Producent Meridian wskazuje, iż natto jest doskonałym dodatkiem do sałatek, makaronów, kanapek, czy płatków.


Meridian plastry rozgrzewające również goszczą w naszej hurtowni. Plastry rozgrzewające są doskonałym produktem na bole pleców, nerwobóle, bóle mięśni i stawów, czy nawet skręcenia.


Na naszej stronie hurtowni zielarskiej dostępne są również inne produkty Meridian. Są to suplementy diety o wyjątkowych właściwościach i niezwykle oryginalne chińskie herbatki. Wejdź i sprawdź atrakcyjne ceny hurtowe.

Więcej
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów