Hurtownia M12.PARTNERS

Hurt M12.partners. Firma M12.partners wytwarza innowacyjne produkty z magnezem. Producent M12.partners oferuje w sprzedaży oliwki magnezowe, żele pod prysznic, sól Epsom i płatki magnezowe. Produkty marki M12.partners dostaniesz u nas w hurcie.

Hurt M12.partners. M12.partners, to polski producent i dystrybutor produktów z naturalnym magnezem. Na rynku dostępnych jest wiele form magnezu, m.in. w tabletkach do połykania, w postaci musujących tabletek do rozpuszczania w wodzie i picia. Produkty magnezowe M12.partners dostępne w naszej hurtowni, przeznaczone są do użytku zewnętrznego. Producent M12.partners wierzy, że magnez może doskonale się wchłaniać również przez skórę.


M12.partners tanio – ceny hurtowe


Skąd producent M12.partners pozyskuje magnez i jaki on właściwie jest?


Magnez, który użyty jest do produktów M12.partners, to biszofit. Biszofit jest bardzo dawno odnalezionym minerałem, bo już znany był w prehistorii, który doskonale uzupełnia organizm w ważne pierwiastki. Biszofit jest wydobywany w Saksonii, a następnie trafia do Polski.


Biszofit, który znajduje się w produktach M12.partners posiada niezbędne certyfikaty, a wszystkie wytwarzane produkty posiadają testy dermatologiczne.


Wśród najbardziej popularnych produktów z magnezem, można wymienić płatki magnezowe, oliwkę magnezową, czy żel pod prysznic. Skóra bardzo dobrze reaguje na produkty z magnezem, dlatego wybór produktów M12.partners jest strzałem w dziesiątkę.


Producent M12.partners stworzył dwie serie produktów z magnezem: Odnowa i Sport.


Obie wersje dostaniesz w naszej hurtowni. Już teraz sprawdź ceny w hurcie.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów