Hurtownia APEIRON

Apeiron hurt. Marka Apeiron dostępna w naszej hurtowni ekologicznej tworzy naturalne kosmetyki i produkty do higieny jamy ustnej. Producent Apeiron stara się w jak największym stopniu wykorzystać moc ziół, dlatego stworzył unikalne serie produktów ziołowych

Firma Apeiron specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała i higieny jamy ustnej. Producent Apeiron w doskonały sposób łączy w produktach pielęgnacyjnych moc ziół i daje możliwość korzystania z dobrodziejstw natury. Każdy produkt dostępny w firmie Apeiron jest oznaczony certyfikatem, a składniki użyte do ich produkcji są w jak najmniejszym stopniu przetworzone.


Apeiron w hurcie – ceny hurtowe


Marka Apeiron, jak sama nazwa wskazuje, to niczym nieograniczona firma. Działania producenta Apeiron wybiegają poza wszelkie schematy i tworzą produkty odznaczające się wyjątkowością. Wyjątkowość ta, powstaje dzięki najbardziej odpowiedniemu łączeniu konkretnych ziół o wysokiej jakości z odpowiednią ich dawką. W produktach do pielęgnacji ciała, ważna jest zasada dotycząca składu: „im mniej, tym lepiej”. Dokładnie takie kosmetyki, z  jak najkrótszym składem tworzy firma Apeiron. Najważniejsze wg producenta Apeiron jest użycie konkretnego składnika, ewentualnie kompozycji składników, dedykowanych konkretnemu problemowi. Nie ma potrzeby dokładania mnóstwa składników, często zapychających skórę i działających na jej niekorzyść. Najważniejsze, to tak dobrać składniki, by mogły one w 100% działać na najwyższym poziomie, przynosząc oczekiwany efekt.


Producent Apeiron dba o to, by tworzone przez nich produkty były delikatne dla skóry i przynosiły równowagę całego organizmu. Produkty Apeiron możecie dostać w naszej hurtowni ekologicznej www.greenport24.pl.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 44,00zł
  35,77zł netto

  Pewność świeżego oddechu w każdym miejscu i czasie. Przed spotkaniem, po posiłku. Jego receptura oparta na olejkach eterycznych stanowi wygodnie i szybkie rozwiązanie.

  W ulubionych
 • 39,99zł
  32,51zł netto

  Pewność świeżego oddechu w każdym miejscu i czasie. Przed spotkaniem, po posiłku. Jego receptura oparta na olejkach eterycznych stanowi wygodnie i szybkie rozwiązanie.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 31,43zł
  25,55zł netto

  Łagodnie substancje ścierające z naturalnych minerałów delikatnie usuwają płytkę bakteryjną, nawet z wrażliwych zębów, zapobiegając w ten sposób powstawaniu ubytków, kamienia nazębnego i paradontozie.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 30,00zł
  24,39zł netto

  Pasta do zębów z 24 ziół Ajurwedyjskich, łagodna, Auromere, wegańska, bez fluoru, certyfikowana, 75 ml, Apeiron

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów