Hurtownia VITA BIOSA

Hurt Vita Biosa. Vita Biosa jest duńską firmą, która specjalizuje się w produkcji preparatów ekologicznych, które oparte są na żywych mikoorganizmach. W naszej hurtowni dostępna jest mieszanka 19 ziół od producenta Vita Biosa.

Hurt Vita Biosa. Vita Biosa jest światową marką wytwarzającą produkty w oparciu o naturę. Firma Vita Biosa jest dostępna w ponad 30 krajach całego świata, w tym w Polsce. Z przyjemnością posiadamy produkt marki Vita Biosa w swojej hurtowni.


Producent Vita Biosa szczególną uwagę przywiązuje, do tego by wytwarzane produkty były w pełni naturalne, w tym wykorzystując także naturalne technologie.


W naszej hurtowni dostępna jest ziołowa mieszanka od producenta Vita Biosa.


Mieszanka została stworzona na bazie oryginalnej receptury. W składzie mieszanki znajdziemy 19 różnych ziół i ekstraktów roślinnych. W ziołowej mieszance Vita Biosa znajdują się pożyteczne mikroorganizmy, ponad 40 mikoroelemntów, olejki eteryczne i probiotyki. Producent Vita Biosa zapewnia, że wszystkie składniki znajdujące się w mieszance pochodzą z upraw ekologicznych.


Znajdująca się w naszej hurtowni ziołowa mieszanka Vita Biosa jest doskonałym produktem na oczyszczenie organizmu z toksyn i wspomożenie namnażania się dobrych bakterii w jelitach. Warto dodać, że produkt ten jest w pełni naturalny i zawiera tylko i wyłącznie naturalne składniki.


W naszej hurtowni kupisz ziołową mieszankę Vita Biosa w atrakcyjnej cenie hurtowej. Wejdź i sprawdź naszą ofertę hurtową.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.