Hurtownia HUMBLE

Humble hurt. Humble Co. to szwedzki producent ekologicznych przyborów do higieny osobistej wykonanych wyłącznie z biodegradowalnych materiałów. Produkty Humble dostępne u nas w hurcie są przyjazne dla planety na każdym etapie produkcji i dystrybucji. Przybory higieniczne producenta Humble opracowane są przez dentystów, estetyczne i nie ustępują pod względem jakości wyrobom z tworzyw sztucznych. W asortymencie naszej hurtowni posiadamy szczoteczki, nici dentystyczne oraz patyczki do uszu w różnych kolorach.

Humble hurt. Sztandarowym produktem znanej i lubianej marki przyborów higienicznych Humble jest drewniana szczoteczka do zębów. Jest ona wykonana z szybkorosnącego bambusa. Do wyboru w hurcie znajdą Państwo w naszej ofercie szczoteczki miękkie przeznaczone dla dzieci i o średniej twardości dedykowane dorosłym. Wszystkie produkty higieny jamy ustnej firmy Humble zostały zaprojektowane i wyprodukowane pod kierunkiem i nadzorem zespołu dentystów. Innowacje Wynikiem ich pracy są innowacyjne, skuteczne produkty delikatne dla dziąseł.


Chyba każdy dentysta powie, że poprawna higiena jamy ustnej jest jednak niepełna bez nitkowania! Tu firma Humble wychodzi naprzeciw z biodegradowalną nicią dentystyczną w dwóch odsłonach: o smaku cytrynowym i cynamonowym. To na pewno ciekawa odmiana po zwyczajowej miętowej nudzie. Sprawdź jej cenę w naszej hurtowni.


 Patyczki do uszu również są ważnym elementem dbania o higienę. Używane codziennie są źródłem dużej ilości odpadów plastikowych. Firma Humble stworzyła biodegradowalne bambusowe patyczki z kolorową ekologiczną bawełniana watą. Dostępne są w naszej hurtowni w kilku wersjach kolorystycznych. Ciekawie wyglądają czarne lub różowe.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Szczoteczka dla dzieci bambusowa biała, miękka stworzona jest z naturalnego bambusa, który ulega całkowitej biodegradacji, dlatego jest bardzo bezpieczna dla środowiska. Włókna szczoteczki nie zawierają bisfenolu A (BPA).

  • Szczoteczka dla dzieci bambusowa fioletowa, miękka stworzona jest z naturalnego bambusa, który ulega całkowitej biodegradacji, dlatego jest bardzo bezpieczna dla środowiska. Włókna szczoteczki nie zawierają bisfenolu A (BPA).

  • Szczoteczka dla dzieci bambusowa żólta, miękka stworzona jest z naturalnego bambusa, który ulega całkowitej biodegradacji, dlatego jest bardzo bezpieczna dla środowiska. Włókna szczoteczki nie zawierają bisfenolu A (BPA).

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów