Hurtownia ZERO

Hurt Zero. Producent Zero wytwarza naturalne i ekologiczne środki czystości do Twojego domu. Dostępne w hurcie produkty Zero są delikatne dla skóry, pozbawione chemii, fosforanów i innych niebezpiecznych składników. Produkty Zero są doskonałą alternatywą dla szkodliwej chemii gospodarczej.

Hurt Zero. Firma Zero jest rosyjskim producentem naturalnych, ekologicznych i bezpiecznych środków czystości.


Producent Zero nie dodaje do wytwarzanych produktów szkodliwych dla zdrowia substancji. Tak więc produkty Zero, dostępne u nas w hurcie, są wolne od parabenów, SLS, fosforanów, pochodnych ropy naftowej. Wszystkie wymienione składniki szkodzą skórze, która ma styczność z tymi składnikami, ale także szkodzą naszemu zdrowiu.


Zero – hurtownia – tanio w hurcie


Czym więc producent Zero zastąpił szkodliwe substancje? W produktach Zero znajdziecie tylko i wyłącznie naturalne składniki, takie jak ocet jabłkowy, ekstrakty z roślin, czy miód. Wszystkie użyte substancje są bezpieczne dla skóry i zdrowia człowieka. Produkty Zero, dostępne w naszej hurtowni ekologicznej, nie podrażniają skóry dłoni, oczu, ani dróg oddechowych. Składniki produktów Zero, są przyjazne dla skóry człowieka. Wśród produktów marki Zero, dostępnych u nas w hurtowni dostaniesz: żele do mycia naczyń, żele do czyszczenia urządzeń sanitarnych, żel do WC i naturalne mydło Marsylia.


Producent Zero dba nie tylko o nasze zdrowie, ale także o środowisko, stosując tylko i wyłącznie naturalne składniki, znajdujące się w środkach czystości.


Nasza hurtownia posiada w swojej sprzedaży produkty Zero, gdyż chcemy przyczyniać się do polepszenia życia ludzi i wspierać ochronę środowiska.


Zero, to najlepsza alternatywa dla szkodliwej chemii gospodarczej! Bezpieczny dom, bezpieczny Ty!

Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 15,35zł
  12,48zł netto

  Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek do mycia naczyń bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych, skład balsamu został opracowany na podstawie naturalnych komponentów.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 15,18zł
  12,34zł netto

  Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Idealnie nadaje się do czyszczenia różnorodnych powierzchni kuchennych i dla regularnego sprzątania łazienki.

  W ulubionych
 • 15,35zł
  12,48zł netto

  Ekologicznie czyste, uniwersalne i naturalne mydło do skutecznego i bezpiecznego czyszczenia, stworzone na bazie tradycyjnego mydła marsylskiego, które wytwarzane jest w unikatowy sposób.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 14,05zł
  11,42zł netto

  Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Żel został stworzony na bazie naturalnych składników.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 15,19zł
  12,35zł netto

  Bioidegradowalna formuła, składniki aktywne:gorczyca, miód.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 14,56zł
  11,84zł netto

  Biodegradowalna formuła, składniki aktywne: naturalny ocet jabłkowy, wyciąg z rumianku i sok aloesowy.

  W ulubionych
 • 14,56zł
  11,84zł netto

  Biodegradowalna formuła, naturalny sok ogórkowy - bezpieczny środek do mycia warzyw i owoców zabrudzonych i sztucznie nabłyszczonych, mięta -posiada właściwości antybakteryjne.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 16,29zł
  13,24zł netto

  Naturalna niebieska glina - usuwa osady wapnia, resztki mydła, rdzę, brud, działa antybakteryjnie, nie pozostawia śladów i zarysowań, jaśmin - gwarantuje niepowtarzalny zapach świeżości i czystości.

  W ulubionych
 • 14,64zł
  11,90zł netto

  Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jescze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej.

  W ulubionych
 • 17,34zł
  14,10zł netto

  Sól morska - gruntownie wybiela i usuwa brud, osad wapienny, sok z cytryny - wybiela i usuwa nieprzyjemne zapachy.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów