Hurtownia ZERO

Hurt Zero. Producent Zero wytwarza naturalne i ekologiczne środki czystości do Twojego domu. Dostępne w hurcie produkty Zero są delikatne dla skóry, pozbawione chemii, fosforanów i innych niebezpiecznych składników. Produkty Zero są doskonałą alternatywą dla szkodliwej chemii gospodarczej.

Hurt Zero. Firma Zero jest rosyjskim producentem naturalnych, ekologicznych i bezpiecznych środków czystości.


Producent Zero nie dodaje do wytwarzanych produktów szkodliwych dla zdrowia substancji. Tak więc produkty Zero, dostępne u nas w hurcie, są wolne od parabenów, SLS, fosforanów, pochodnych ropy naftowej. Wszystkie wymienione składniki szkodzą skórze, która ma styczność z tymi składnikami, ale także szkodzą naszemu zdrowiu.


Zero – hurtownia – tanio w hurcie


Czym więc producent Zero zastąpił szkodliwe substancje? W produktach Zero znajdziecie tylko i wyłącznie naturalne składniki, takie jak ocet jabłkowy, ekstrakty z roślin, czy miód. Wszystkie użyte substancje są bezpieczne dla skóry i zdrowia człowieka. Produkty Zero, dostępne w naszej hurtowni ekologicznej, nie podrażniają skóry dłoni, oczu, ani dróg oddechowych. Składniki produktów Zero, są przyjazne dla skóry człowieka. Wśród produktów marki Zero, dostępnych u nas w hurtowni dostaniesz: żele do mycia naczyń, żele do czyszczenia urządzeń sanitarnych, żel do WC i naturalne mydło Marsylia.


Producent Zero dba nie tylko o nasze zdrowie, ale także o środowisko, stosując tylko i wyłącznie naturalne składniki, znajdujące się w środkach czystości.


Nasza hurtownia posiada w swojej sprzedaży produkty Zero, gdyż chcemy przyczyniać się do polepszenia życia ludzi i wspierać ochronę środowiska.


Zero, to najlepsza alternatywa dla szkodliwej chemii gospodarczej! Bezpieczny dom, bezpieczny Ty!

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.