Hurtownia FLC PHARMA

Hurt FLC Pharma. Marka FLC Pharma jest firmą z branży biomedycznej. Producent FLC Pharma wytwarza suplementy diety, które mają zbawienny wpływ na zdrowie. Flagowym produktem marki, jest Omegaregen pozyskiwany z oleju lnianego. Omegaregen możesz kupić w naszej hurtowni.

Hurt FLC Pharma. Firma FLC Pharma specjalizuje się w produkcji biomedycznej. Producent FLC Pharma wytwarza zdrowe suplementy diety, które uzupełniają niedobory składników w organizmie. Misją firmy FLC Pharma jest tworzenie naturalnych preparatów, które będą dostarczały organizmowi, to czego potrzebuje, a nie były sztucznym, nic nie dającym produktem. Główny cel jaki przyświeca firmie, to troska o zdrowie człowieka, rozwój biomedycyny i partnerstwo naukowo-biznesowe.


FLC Pharma hurtownia- tanio, dobre ceny


Nasza hurtownia wspiera działania firmy FLC Pharma, których celem jest zaszczepienie w ludziach zdrowego i zrównoważonego stylu życia.


Producent FLC Pharma podjął współpracę z lekarzami i naukowcami z kilku uniwersytetów, by stworzyć unikatowy produkt o wysokich właściwościach zdrowotnych. W taki sposób powstał Omegaregen, który możesz zakupić w hurcie, w atrakcyjnej cenie.


Producent FLC Pharma wytworzył Omegaregen poprzez pozbawienie oleju lnianego niezdrowych substancji, w wyniku czego otrzymał najczystsze kwasy omega 3,6,9.


W naszej hurtowni dostępny jest szeroki wybór produktów Omegaregen: original, skin care, kids, cardio, czy sport. Producent FLC Pharma, tworząc Omegaregen, pomyślał o każdej grupie odbiorców, dając tym samym możliwość dopasowania produktu do konkretnego organizmu. Sprawdź ceny w hurcie.


Producent FLC Pharma został szybko zauważony na arenie międzynarodowej i światowej. Produkt Omegaregen zdobył wiele nagród, a marka FLC Pharma została uznana za jedną z najbardziej twórczych i zaangażowanych technologicznie firm.


Wejdź na stronę naszej hurtowni ekologicznej i przekonaj się o niesamowitych właściwościach Omegaregen.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Suplement diety Omegargen Cardio opracowywany został z myślą dbania o serce i układ krwionośny. Odpowiednia proporcja kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6 w diecie, zmniejsza nadciśnienie tętnicze, działa przeciwmiażdżycowo i poprawia profil lipidowy.

  W ulubionych
 • MEGA WSPARCIE odporności, koncentracji i zdrowia dziecka

  W ulubionych
 • Suplement stworzony aby w pełni wykorzystać potencjał regeneracyjny Twojego organizmu. Zawarte w nim kwasy omega 3,6,9, pozyskane z oleju lnianego, wzmacniają organizm, przyśpieszają jego regenerację, a także działają przeciwzapalnie.

  W ulubionych
 • Suplement diety Omegaregen Skin Care został opracowywany z myślą o dbanie i regenerację skóry od wewnątrz, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pozytywnie wpływają na profil hydrolipidowy skóry.

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów