Hurtownia ANNABIS

Hurt Annabis. Czeski producent Annabis specjalizuje się w produkcji kosmetyków i suplementów diety, w których głównym składnikiem są konopie. Nasza hurtownia oferuje żele, maści, kremy Annabis.

Czeska firma Annabis tworzy naturalne suplementy diety i kosmetyki bazujące na odżywczych właściwościach konopi. Producent Annabis sukcesywnie wdraża praktyki przyjazne środowisku, dzięki czemu konsument ma pewność, że sięga po produkt w pełni ekologiczny. W procesie wytwarzania, producent Annabis stosuje starannie wyselekcjonowane rośliny, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo produktów. Producent Annabis może poszczycić się licznymi certyfikatami, które świadczą o najwyższej jakości kosmetyków i innych artykułów.


Lecznicze właściwości konopi znane są od setek lat. Producent Annabis wskazuje, iż olej z tej rośliny bardzo pozytywnie oddziałuje na skórę – odżywia tkanki i sprawia, że są one jędrniejsze i bardziej elastyczne. Zawarte w konopiach antyoksydanty likwidują wolne rodniki, których szkodliwe działanie przyspiesza procesy starzenia. Preparaty marki Annabis, dostępne w naszej hurtowni są również bogatym źródłem kwasów Omega 3 i Omega 6. Składniki te nie tylko zatrzymują starzenie się tkanek, ale również przyspieszają metabolizm i ułatwiają krążenie.


Producent Annabis oferuje skuteczne maści i kremy o działaniu przeciwzapalnym. Poprawiają one wydolność stawów i łagodzą dolegliwości bólowe w ich obrębie. Z odżywczych właściwości konopi mogą skorzystać także osoby, które uskarżają się na trądzik i inne problemy dermatologiczne. Preparaty Annabis, dostępne w naszej hurtowni są w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry, a ich aplikacja nie powoduje nieprzyjemnych objawów takich jak świąd czy podrażnienia. Regularne używanie produktów na bazie oleju konopnego pozytywnie wpływa na zdrowie oraz wygląd ciała.


Nasza hurtownia oferuje szeroki wybór produktów Annabis.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów