Hurtownia ŚNIEŻNY LOTOS

Śnieżny Lotos to bawełniana wkładka higieniczna do której produkcji użyto wyselekcjonowanych ekstraktów ziołowych wraz z wyciągiem z kwiatu Saussurea Involucrata (rodzina astrowata). Skład zapewnia działanie regeneracyjne, antybakteryjne, odświeżające i uśmierzające ból. Dodatkowo wkładka higieniczna redukuje uczucie świądu, niweluje nieprzyjemny zapach oraz zapewnia optymalne nawilżenie.

Na zainteresowanie Klienta zwracającego uwagę na jakość i markę zasługują proponowane w naszej hurtowni produkty Śnieżny Lotos. To naturalne odpowiedź na tradycyjne syntetyczne wkładki higieniczne dla pań. To starannie wyselekcjonowana mieszanka ekstraktów ziołowych oraz wyciągu z kwiatu Saussurea Involucrata umieszczona w 100% bawełnianej i niebarwionej wkładce higienicznej. Ze względu na zastosowanie innowacyjnej technologii wkładki są bardzo chłonne, wygodnie, dyskretne i pomagają zachować świeżość przez cały dzień. Produkty Śnieżny Lotos chronią i jednocześnie zapobiegają jak i redukują kłopoty natury intymnej, wykazują działanie bakteriobójcze oraz odświeżające. Skład zapewnia działanie regeneracyjne, antybakteryjne, odświeżające i uśmierzające ból W naturalny sposób zapewniają uczucie komfortu i długotrwałej ochrony wrażliwych miejsc. Idealnie sprawdzają się przy różnorakich infekcjach, dyskomforcie różnorakiego pochodzenia czy problemach towarzyszących również stanom zapalnym układu moczowego.


Do grona składników ziołowych, które wykorzystywane mogą być w tego typu kuracjach zaliczyć można Ku Shen, który wspomaga walkę z egzemą, Selernica dobroczynnie wpływająca na problemy skórne, czy Borneol, który wykorzystywany jest przy hemoroidach i nadżerkach. Ze względu na zastosowanie nowatorskiej technologii wkładki są bardzo rekomendowane przez specjalistów. Przynoszą ulgę przy problemach grzybiczego zapalenia okolic intymnych jak i również w leczeniu zaburzeń miesiączkowania.


Wkładki Śnieżny Lotos zostały przebadane dermatologicznie i stwierdzono że żaden z ich składników nie wykazuje właściwości powodujące podrażnienia.


Nasza hurtownia proponuje swoim Klientom, zainteresowanym produktami Śnieżny Lotos, współpracę na zasadach hurtu na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o produkty Śnieżny Lotos i hurt – jesteśmy otwarci na każdą ofertę kooperacji, zgodną z preferencjami Kontrahenta.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów