Hurtownia ŚNIEŻNY LOTOS

Hurt Śnieżny lotos. Marka Śnieżny lotos wytwarza wkładki higieniczne z ekstraktami ziołowymi. Producent Śnieżny lotos wskazuje, że zawartość ekstraktów roślinnych minimalizuje ryzyko infekcji bakteryjnych, a także pomaga w ich pozbyciu się. Nasza hurtownia posiada w sprzedaży wkładki higieniczne Śnieżny lotos.

Hurt Śnieżny lotos. Na zainteresowanie klienta zwracającego uwagę na jakość i markę zasługują proponowane w naszej hurtowni produkty Śnieżny Lotos. To naturalna odpowiedź na syntetyczne wkładki higieniczne. Jak zapewnia producent Śnieżny lotos, jest to starannie wyselekcjonowana mieszanka ekstraktów ziołowych oraz wyciągu z kwiatu Saussurea Involucrata umieszczona w 100% bawełnianej i niebarwionej wkładce higienicznej. Ze względu na zastosowanie innowacyjnej technologii, wkładki są bardzo chłonne, wygodnie, dyskretne i pomagają zachować świeżość przez cały dzień. Produkty Śnieżny Lotos, dostępne w naszej hurtowni chronią i jednocześnie zapobiegają jak i redukują kłopoty natury intymnej, wykazują działanie bakteriobójcze oraz odświeżające. Producent Śnieżny lotos zapewnia, że mają one działanie regeneracyjne, antybakteryjne, odświeżające i uśmierzające ból. W naturalny sposób zapewniają uczucie komfortu i długotrwałej ochrony wrażliwych miejsc. Idealnie sprawdzają się przy różnorakich infekcjach, dyskomforcie różnorakiego pochodzenia czy problemach towarzyszących również stanom zapalnym układu moczowego.


 


Do grona składników ziołowych, które wykorzystywane mogą być w tego typu kuracjach zaliczyć można Ku Shen, który wspomaga walkę z egzemą, Selernica dobroczynnie wpływająca na problemy skórne, czy Borneol, który wykorzystywany jest przy hemoroidach i nadżerkach. Ze względu na zastosowanie nowatorskiej technologii wkładki są bardzo rekomendowane przez specjalistów, dlatego nie mogliśmy pominąć ich w ofercie naszej hurtowni. Przynoszą ulgę przy problemach grzybiczego zapalenia okolic intymnych jak i również w leczeniu zaburzeń miesiączkowania.


Wkładki Śnieżny Lotos zostały przebadane dermatologicznie i stwierdzono że żaden z ich składników nie wykazuje właściwości powodujących podrażnienia.


 


Nasza hurtownia proponuje swoim klientom, zainteresowanym produktami Śnieżny Lotos, współpracę na zasadach hurtu na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o produkty Śnieżny Lotos i hurt – jesteśmy otwarci na każdą ofertę kooperacji, zgodną z preferencjami Kontrahenta.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów