Hurtownia AKA

AKA HURT. Producent "AKA" oferuje produkty dla diabetyków i osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Sprawdź ceny hurtowe! PHU "AKA" produkuje zdrowe słodycze bez dodatku cukru i o naturalnym składzie. W ofercie znajdziesz niskokaloryczny zastępnik cukru - ksylitol, drażetki z ksylitolu oraz lizaki z ksylitolu. Producent "AKA" produkuje również kosmetyki wzbogacone o nano srebro i miedź, wyróżniające się właściwościami regeneracyjnymi i antybakteryjnymi.

Producent słodyczy na bazie ksylitolu AKA, od lat widnieje na liście top sellerów w naszej hurtowni. AKA wychodzi naprzeciw rosnącym problemom naszego społeczeństwa, w którym choroby metaboliczne, co roku zbierają swoje żniwo. Głównym winowajcą jest styl życia, a więc siedzący tryb życia i spożywanie przetworzonej żywności, w tym cukru. W naszej hurtowni posiadamy zamienniki cukru np. produkty zawierające ksylitol. Bogata oferta producenta AKA, odpowiada na obecne zapotrzebowanie rynku.


Producent AKA, hurtownia


Producent AKA jest polską firmą, w ofercie której znajdują się słodycze bez cukru na bazie ksylitolu, pastylki z ksylitolem, lizaki, drażetki, bezy na bazie ksylitolu a także ksylitom sypki, którym możemy zastąpić cukier. Ksylitol AKA nie powoduje groźnych dla zdrowia wahań poziomu cukru we krwi. Ma to kolosalne znaczenie dla diabetyków oraz osób, które starają się zrzucić wagę.


Produkty z ksylitolem AKA dostępna w naszej hurtowni polecane są również dla najmłodszych. Ksylitol, w przeciwieństwie do cukru, nie powoduje uzależnienia. Jest to słodzik bezpieczny dla zębów, gdyż nie powoduje rozwoju szkodliwej flory bakteryjnej, a co za tym idzie próchnicy. Słodycze bez cukru polecane są bez dentystów i można je kupić nawet w gabinetach stomatologicznych.


Ksylitol to cukier naturalny, który powstaje z roślin, a konkretnie, rosnącej również w naszym kraju - brzozy. Ma on  40% mniej kalorii niż sacharoza. Jednym z negatywnych skutków używania cukru, który zawiera m.in. fruktozę - jest to, że może on podnieść poziom cukru we krwi, a tym samym poziom insuliny. Zbyt duże jego spożycie może więc prowadzić do insulinooporności i wielu problemów metabolicznych, gdy jest spożywany w nadmiarze.


AKA hurt


Nasza hurtownia oferuje produkty producenta AKA w hurcie, to znaczy, ze możesz go kupować w większych ilościach i niższych cenach. Sprawdź ofertę i załóż konto firmowe.

Więcej
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów