Hurtownia KOLAGEN NCN

Kolagen NCN hurt. Kolagen NCN to polski producent i wyłączny dystrybutor oraz jedyny właściciel unikalnej receptury pozwalającej uzyskać, naturalny kolagen rybi w postaci proszku, dodatkowo oczyszczonego bezpośrednio w laboratoriach w Szwajcarii. Wyróżnia go to wśród innych tego typu produktów i sprawia że jego przyswajalność sięga aż 98%, co potwierdzają badania kliniczne.

Kolagen NCN hurt. Kolagen jest ważnym składnikiem ludzkiego organizmu, służy jako substancja spajająca komórki. Dzięki niemu nasza skóra zachowuje jędrność a stawy funkcjonalność. Jego poziom w organizmie spada od 25 roku życia rozpoczynając tym samym proces starzenia. W naszej hurtowni oferujemy różne preparaty producenta Kolagen NCN, pozwalające uzupełnić jego poziom. Sprawdź ich ceny!


Preparat oczyszczany jest w szwajcarskich laboratoriach i wzbogacany kwas L-askorbinowy. Dodatek witaminy C pozwala na przyswojenie kolagenu przez nasz organizm. Poszczególne produkty posiadają różne proporcje hydrolizatu rybiego i witamin oraz dodatków ziołowych.


Kolagen NCN dostępny w hurtowni Greenport.pl pakowany jest w woreczki o pojemności 100g pozwalające na wygodne dozowanie. Polecamy Kolagen Ncn Dla Rodziny Suplement Diety 100G dla wszystkich jej członków, niezależnie od wieku chcących zadbać o odporność i zdrowie. Dla szczególnie dbających o urodę wskazany jest Kolagen Ncn Gold  Suplement Diety 100g wzbogacony wyciągami z ziół polecany przyjmować w ramach 14-dniowej kuracji.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów