Hurtownia ANTHYLLIS

Hurt Anthyllis. Producent Anthyllis wytwarza kosmetyki dla dzieci, produkty do codziennego użytku i akcesoria do domu. W naszej hurtowni dostępny jest szeroki wybór produktów kosmetycznych dla dzieci.

Hurt Anthyllis. Linia kosmetyków Anthyllis to rezultat wieloletnich starań marki Pierpaoli – czołowej włoskiej marki kosmetycznej, która cieszy się międzynarodowym uznaniem. Producent Anthyllis stworzył trzy rodzaje produktów – dla dzieci, do użytku codziennego oraz artykuły dla domu. Każdy produkt firmy Pierpaoli podlega ścisłym badaniom dermatologicznym, co sprawia, że kosmetyki są całkowicie bezpieczne i mogą być stosowane nawet przez osoby o bardzo wrażliwej skórze.


 


Kolekcja Anthyllis, którą dostaniesz w naszej hurtowni, obejmuje hipoalergiczne balsamy, mydła, kremy oraz wiele innych produktów, których wspólną cechą jest najwyższa możliwa jakość. Kosmetyki Anthyllis wyzwalają przyjemny i zarazem bardzo delikatny zapach. Mogą być stosowane zarówno w nocy, jak i w dzień, ponieważ nie podrażniają skóry i nie narażają jej na inne infekcje. Ponadto starannie wyselekcjonowane produkty Anthyllis mają liczne właściwości odżywcze. Jak podkreśla producent Anthyllis , doskonale nawilżają skórę oraz chronią ją przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dzięki temu zachowuje ona młody wygląd i jest znacznie mniej podatna na powstawanie zmarszczek.


Artykuły z linii Anthyllis, dostępne w naszej hurtowni, rekomendowane dla dzieci, pozwalają utrzymać ich higienę na w bezpieczny i delikatny sposób. Producent Anthyllis  zapewnia, że kosmetyki zmniejszają ryzyko powstania alergii i korzystnie wpływają na proces oczyszczania się tkanek. Naturalne preparaty nie powodują podrażnień delikatnej skóry dzieci, jak również nie zawierają konserwantów i innych szkodliwych dla zdrowia substancji. Jednocześnie wszystkie produkty Anthyllis, dostępne w naszej hurtowni są w 100% bezpieczne dla środowiska naturalnego.


Sprawdź ofertę hurtową w naszej hurtowni ekologicznej.

Więcej
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów