Hurtownia OCTIM

Hurt Octim. Octim, to polski producent octu jabłkowego. Pełna nazwa firmy, to Wytwórnia Octu i Musztardy w Olsztynku. Firma receptury czerpie z wielowiekowej warmińskiej tradycji kulinarnej, wykorzystując rodzime produkty i komponenty.

Producent Octim swoją firmę stworzył w 1995 roku. Producent Octim zatrudnia ponad 100 pracowników, którzy wytwarzają ocet jabłkowy, spirytusowy, cydrowy, balsamiczny, musztardę i ketchup, zgodnie z tradycyjnymi recepturami. Firma wytwarza ponad 40 różnych produktów.


Ocet jabłkowy, który możecie kupić w naszej hurtowni, wytwarzany jest w 100% z polskich jabłek.


Producent Octim wskazuje, iż ocet jabłkowy idealnie nadaje się do dań z drobiu i ryb. Ocet jabłkowy przyda się również do przygotowania dressingów do sałatek i sosów. Smak warzyw i owoców z zastosowaniem octu jabłkowego będzie delikatny i aksamitny. Ocet jabłkowy, dostępny w naszej hurtowni ekologicznej, jest otrzymywany drogą naturalną, przez biologiczną fermentację octową ekologicznego wina jabłkowego.


Ocet jabłkowy 6% ekologiczny z Olsztynka zyskał certyfikat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Poznaj Dobrą Żywność”. Producent Octim zyskał także wyróżnieniae za jakość octu jabłkowego podczas targów Worldfood Poland 2019.


Poznaj smak octu jabłkowego OCTIM. W naszej hurtowni dostępny jest pakiet sześciu octów jabłkowych w atrakcyjnej cenie hurtowej.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji