Hurtownia BARTPOL

Bartopl hurt. Producent Bartpol istnieje na polskim rynku już ponad 30 lat. Jest to polska, rodzinna firma założona przez pszczelarzy, którzy posiadają taki zawód, ale także mają wielkie zamiłowanie do pszczół.

Producent Bartpol słynie z produkcji suplementów diety i kosmetyków na bazie miodu, propolisu i mleczka pszczelego. Wszystkie one stanowią częśc oferty w naszej hurtowni. Wszystkie surowce, wykorzystywane do stworzenia produktów Bartpol, pochodzą od polskich pszczelarzy. Każdy pszczelarz przeszedł proces kwalifikacyjny, by móc dostarczać surowiec do producenta Bartpol. Wszystko po to, by finalny produkt był najlepszej jakości. To również jedno z kryteriów jakimi kieruje się nasza hurtownia zielarska, oferująca klientom produkty w cenach hurtowych.


Każdy etap produkcji jest ściśle kontrolowany, a jakość surowca sprawdzana jest w laboratoriach Bartpol i laboratoriach zewnętrznych, z jakimi współpracuje. Ścisłe kontrole pozwalają otrzymywać produkty najwyższej jakości. Producent Bartpol zapewnia, że wytwarzane przez niego produkty są bezpieczne do stosowania przez ludzi, nie zawierają barwników i konserwantów. Sprawdź ceny hurtowe!

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów