Hurtownia INVENT FARM

Invent farm hurt. Invent farm jest polskim producentem suplementów diety. Wytwarzane w laboratoriach Invent farm produkty występują w dwóch postaciach, są to kapsułki oraz płyny. Producent współpracuje przy opracowywaniu receptur z polskimi placówkami naukowymi. W asortymencie naszej hurtowni dostępne są preparaty wspomagające walkę dolegliwościami takimi jak grzybica, borelioza, cukrzyca, nadciśnienie, otyłość, napięcie nerwowe oraz oczyszczające i zwiększające odporność organizmu.

Invent farm hurt. Invent farm jest polskim producentem suplementów diety. Wytwarzane w laboratoriach Invent farm produkty występują w dwóch postaciach,  są to kapsułki oraz płyny. Producent podczas tworzenia swoich preparatów współpracuje z polskimi placówkami naukowymi, m.in. z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie, Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie, Uniwersytetem Medycznym w Warszawie oraz Instytutem Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu. Zapewnia to bezpieczeństwo i skuteczność gotowych produktów.


Dostępne u nas w hurcie preparaty Invent farm w płynie pakowane są w praktyczne butelki z ciemnego szkła, które chroni zawartość przed działaniem promieni słonecznych. Płynne wyciągi roślinne powstają metodą ekstrakcji za pomocą wody i gliceryny, są więc bezalkoholowe.


Preparaty dostępne w naszej hurtowni Greenport w kapsułkach Invent farm przygotowywane są z suszonych i mielonych ziół i składników dodatkowych, następnie zamknięte w żelatynowych kapsułkach.


Producent Invet Farm otrzymał wiele nagród za swoją działalność, może się poszczycić m.in. tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości, Mocnej Firmy Godnej Zaufania oraz Geparda Biznesu.


Oferowane przez naszą hurtownie suplementy firmy Invent Farm stworzone to wieloskładnikowe kompozycje wyciągów ziołowych pomagające w walce z wieloma dolegliwościami. Invent Farm oferuje ciekawe suplementy oczyszczające organizm. Możemy polecićInvent Farm Para Farm 100 Ml, który jest Płynnym preparatem skomponowany na bazie naturalnych składników, wyciągów z Ziela bylicy piołunu, nasion dyni zwyczajnej o działaniu, szałwi, tymianku, prawoślazu i kopru włoskiego. Inną propozycją Invent Farm jest Para Farm Max 100 Ml,który usprawni trawienie i pomoże w pozbyciu się z organizmu pasożytów. Tu największy udział w składzie ma wyciąg z nasion dyni zwyczajnej oraz ziele bylicy piołun. Kolejnym produktem detoksykującym organizm firmy Invent Farm dostępnym w sprzedaży hurtowej jest Invent Farm Para Farm Control 100 Ml mający działanie przeciwzapalne, wydalnicze i eliminujące.

Więcej
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów