Hurtownia PROFARM

Hurt Profarm. Marka Profarm zajmuje się produkcją kosmetyków, produktów do aromaterapii, a także leków. Produkty marki Profarm, dostępne w naszej hurtowni cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Hurt Profarm. Polskie przedsiębiorstwo Profarm produkuje wysokiej jakości kosmetyki, leki oraz artykuły do aromaterapii. Producent Profarm zapewnia, że wszystkie płyny, żele i emulsje przechodzą wnikliwe badania i testy laboratoryjne. Marka Profarm, dostępna w naszej hurtowni  słynie ze skutecznych produktów antyalergicznych do każdego rodzaju skóry. Producent Profarm wskazuje, iż kosmetyki cechuje orzeźwiający zapach oraz silne właściwości antybakteryjne i pielęgnacyjne. Sprawia to, że z roku na rok powiększa się liczba gospodarstw domowych, które na co dzień używają sprawdzonych i naturalnych produktów firmy Profarm.


 


Oferta marki Profarm, dostępna w naszej hurtowni jest sukcesywnie rozbudowywana – obecnie liczy ona dziesiątki produktów dla osób w każdym wieku. Szczególnie cenione są olejki do aromaterapii oraz do pielęgnacji skóry. Producent Profarm współpracuje jedynie z najlepszymi dostawcami, którzy stosują ekologiczne praktyki. Wśród zapachów olejków dominują nuty korzenne i ziołowe, jak również aromaty owoców tropikalnych. W naszej hurtowni dostępne są zarówno preparaty uspokajające, jak i pobudzające do działania i poprawiające nastrój. Olejki do pielęgnacji skóry nawilżają ją oraz odżywiają w kompleks niezbędnych dla jej młodego wyglądu witamin.


 


Preparaty ziołowe, które oferuje producent Profarm są bardzo często stosowane przez alergików oraz osoby przeziębione. Inhalacja z użyciem olejku udrażnia drogi oddechowe, jak również ma silne właściwości rozgrzewające. Producent Profarm oferuje także linię kosmetyków pielęgnacyjnych, których bazę stanowią naturalne komponenty roślinne. Dzięki regularnemu stosowaniu takich preparatów można z łatwością pozbyć się problemu suchej skóry, łupieżu oraz innych dolegliwości dermatologicznych.


Zapoznaj się z ofertą produktów Profarm w naszej hurtowni.

Więcej
Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów