Hurtownia SPLAT

Hurt Splat. Producent Splat wytwarza produkty do higieny jamy ustnej cechujące się niezwykłą skutecznością działania. W naszej hurtowni dostępne są pasty do zębów dla dzieci i dorosłych, a także płyny do płukania jamy ustnej firmy Splat.

Hurt Splat. Marka Splat istnieje na rynku już ponad 15 lat. Producent Splat swoją siedzibę ma na Łotwie, w Rydze. To właśnie tam produkowane są skuteczne środki do higieny jamy ustnej. Produkty Splat są znane nie tylko w Rosji, ale także w Azji i wielu państwach europejskich m.in. w Polsce.


Pasty do zębów Splat, które możesz kupić w naszej hurtowni cechują się zawartością naturalnych składników. Zaliczamy do nich: olejki eteryczne, wyciągi z ziół i substancje pochodzenia naturalnego. Zawartość naturalnych składników w produktach do higieny jamy ustnej pozwala lepiej dbać o zdrowie i piękny uśmiech.


Każdy produkt Splat, znajdujący się w naszej hurtowni przeszedł wiele testów laboratoryjnych pod okiem wybitnych stomatologów i światowej klasy specjalistów. Przeprowadzane badania laboratoryjne dają gwarancję wysokiej skuteczności past do zębów i płynów do płukania jamy ustnej Splat.


Producent Splat wskazuje, iż produkty tej marki zawierają substancje bioaktywne, które bardzo dobrze wpływają na zęby, szkliwo i całą jamę ustną.


Co więcej, w produktach Splat nie znajdziecie substancji antyseptycznych, triclosanu i chlorheksydyny. Producent Splat podaje, że w żadnym produkcie dedykowanym dzieciom nie znajdziecie SLS’ów.


W naszej hurtowni każdy znajdzie coś dla siebie. Producent Splat oferuje pasty wybielające, wzmacniające szkliwo, odświeżające, o działaniu przeciwzapalnym i zapobiegające krwawieniu dziąseł. Pasty do zębów i płyny do płukania jamy ustnej na pewno mile Cię zaskoczą skutecznością działania.


Produkty marki Splat mają korzystny stosunek ceny do jakości, dlatego cieszą się one dużym zainteresowaniem w naszej hurtowni zielarskiej.

Więcej
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów