Hurtownia NORDIC NATURALS

Hurt Nordic Naturals. Firma Nordic Naturals swoje korzenie ma w Stanach Zjednoczonych. Misją firmy, która jest dostępna w naszej hurtowni, jest wytwarzanie jak najbardziej naturalnych suplementów diety dla dzieci i dorosłych

Hurt Nordic Naturals. Przedsiębiorstwo Nordic Naturals powstało w Stanach Zjednoczonych. Firma zajmuje się produkcją naturalnych suplementów diety dla dorosłych oraz dla dzieci. Producent Nordic Naturals w trakcie cyklu produkcyjnego korzysta jedynie z sprawdzonych komponentów pochodzenia naturalnego. Misją firmy jest pełna dbałość o środowisko, dlatego wytwarzanie wszelkich preparatów odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów ekologicznych. Takie też produkty Nordic Naturals dostaniesz w naszej hurtowni.


Sztandarowe produkty marki Nordic Naturals są bogate w kwasy omega-3. Producent Nordic Naturals wskazuje, iż pełnią one kluczową rolę w organizmie, bowiem wspomagają one koncentrację i pracę mózgu, jak również poprawiają wzrok. Kwasy omega-3 są szczególnie ważne dla dzieci w intensywnej fazie rozwoju oraz dla kobiet w ciąży. Producent Nordic Naturals, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, oferuje szeroką gammę produktów z dużą zawartością EPA i DHA. Obecnie marka jest światowym liderem w produkcji oleju rybiego.


 


Producent Nordic Naturals oferuje naturalne suplementy diety, które można przyjmować w różnych formach. Produkty Nordic Naturals, dostępne w naszej hurtowni w płynie, tabletkach dla dorosłych, jak również w żelkach dla dzieci. Wszystkie artykuły łączy wysoka zawartość witamin, kwasów tłuszczowych oraz innych mikroelementów. Suplementy mogą być przyjmowane codziennie. Producent Nordic Naturals wskazuje, iż nie tylko budują one odporność organizmu i dostarczają mu niezbędnych składników pokarmowych, ale również pozytywnie wpływają na dobre samopoczucie.


Nasza hurtownia posiada różnorodne produkty marki Nordic Naturals. Zapoznaj się z naszymi cenami hurtowymi.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów