Hurtownia SANTINI

Santini hurt Santini to producent oferujący ksylitol i słodycze bez dodatku cukru na terenie Polski. Producent Santini wytwarza słodycze na bazie ksylitolu, które cieszą się dużą popularnością wśród mam, dzieci, sportowców i osób na dietach.

Słodycze Santini - sprawdź ceny hurtowe Santini jest największą firmą w Polsce zajmującą się dytrybucją słodyczy bez dodatku cukru, jak i samego ksylitolu.


Cukier brzozowy cieszy się coraz większą popularnością wśród społeczeństwa, gdyż jest to zdrowsza alternatywa białego cukru. Dostępny w naszej hurtowni ksylitol Santini, można dodawać do pieczenia ciast, deserów, czy słodzenia napojów. Cukier brzozowy posiada niski indeks glikemiczny, co znacznie go wyróżnia na tle innych cukrów dostępnych na rynku. Ksylitol może być więc produktem spożywanym przez diabetyków i osoby odchudzające się. Warto dodać, że ksyltiol nie powoduje próchnicy, dlatego tak chętnie jest wybierany przez mamy.


Dostępny w naszej hurtowni zielarskiej ksyltiol Santini jest w 100% oryginalnym fińskim ksyltiolem. Producent Santini zapewnia, iż ksylitol ten jest naturalny, oryginalny, a przede wszystkim bezpieczny.


Santini hurt wytwarza słodycze bez dodatku cukru, są to: lizaki, cukierki, czekolady, gdzie substancją słodzącą jest ksylitol, maltitiol bądź erytrytol. Słodycze dostępne są w różnych smakach i atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Już nie musisz na stałe wykluczać słodyczy ze swojej diety, z obawy przed złym składem i wysoką ich kalorycznością. Santini stworzył zdrowe i bezpieczne słodycze, które możesz spokojnie i bez stresu spożywać.


Producent Santini stale się rozwija i wzbogaca firmę o nowe produkty. Jedyne co zostaje niezmienne- to jakość wytwarzanych produktów. Jest ona zawsze na najwyższym poziomie.


Nasza hurtownia zielarska www.greenport24.pl oferuje szeroki wybór ksylitolu i słodyczy bez cukru, wytwarzanych przez producenta Santini. Zapraszamy na zakupy w hurcie.


Więcej
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów