Hurtownia NATURALIS

Naturalis hurtProducent Naturalis tworzy kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała na bazie roślin. W naszej ofercie producenta Naturalis znajdują się kosmetyki do pielęgnacji twarzy kremy, serum, pomadki i kremy, balsamy, kremy do rąk, olejki i żele.

Producent Naturalis, którego produkty dostępne są w ofercie naszej hurtowni tworzone są z pasją, zaangażowaniem i innowacyjnością. Producent Naturalis stawia na sprawdzone receptury i produkcję technologiczną na najwyższym poziomie. Naturalis stale śledzi nowinki kosmetyczne i stara się tworzyć kosmetyki według zapotrzebowań konsumentów.


Naturalis w hurcie


Producent Naturalis posiada szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Skóra na twarzy wymaga specjalnego traktowania i kompleksowej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, dlatego też Naturalis posiada w sprzedaży kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji twarzy. Są to: kremy, sera i olejki do twarzy, produkty do oczyszczania i demakijażu twarzy, a także pomadki ochronne. Wszystkie je kupisz w hurcie w naszej hurtowni.


Pielęgnacja ciała powinna być również delikatna i kompleksowa. W skład oferty naszej producenta Naturalis znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, znajdziemy: balsamy do ciała, kremy do rąk, olejki do kąpieli i masażu i żele antybakteryjne.


Producent Naturalis zapewnia, że produkcja kosmetyków przebiega w ściśle rygorystycznych warunkach, by zapewnić jak najlepszą jakość produkowanych kosmetyków. Naturalis przed wprowadzeniem kosmetyków na rynek bada każdy produkt pod względem dermatologicznym i mikrobiologicznym. Konsumenci wówczas mogą mieć pewność, że kosmetyki dostępne w naszej hurtowni są bezpieczne do stosowania na skórę i nie są zanieczyszczone.


Naturalis hurt


Naturalis swoje wyroby konfekcjonuje w słoiki, butelki i tuby w zależności od rodzaju kosmetyku i sposobu jego używania. Producent posiada szeroki wybór kosmetyków dostosowanych do różnych typów skóry.

Więcej
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów