Hurtownia NAJMAR

Hurt Najmar. Producent Najmar to polska firma znana z produkcji naturalnych dezodorantów. Mineralne dezodoranty Deo Kryształ nie zawierają konserwantów, alkoholu ani barwników. Dostępne w naszej hurtowni dezodoranty nie drażniąc skóry zapobiegają rozwojowi bakterii, niwelują przykry zapach i zapewniają poczucie świeżości.

Najmar to polska firma z polskim kapitałem. Producent specjalizuje się w tworzeniu naturalnych dezodorantów przyjaznych środowisku oraz bezpiecznych dla zdrowia. Marka Najmar dba o to by dezodoranty mineralne wolne były od drażniących substancji takich jak konserwanty, alkohol czy sztuczne barwniki.


Dostępny w naszej hurtowni naturalny dezodorant w postaci bryłki minerału to skuteczny kosmetyk, który zapobiega przykremu zapachowi.


Ałun to kryształ soli, którego właściwości wykorzystywane są w medycynie i kosmetyce. Dostępny w naszej hurtowni dezodorant z ałunu podczas stosowania pozostawia na skórze ochronną warstwę minerału, która zabezpiecza przed rozwojem bakterii będących przyczyną nieprzyjemnego zapachu. Jednocześnie nie zatyka porów ani gruczołów potowych, a także nie narusza naturalnego procesu pocenia się skóry. Efekty działania utrzymują się przez 24 godziny. Polecany jest dla alergików.


Dodatkowe cechy dezodorantu, dostępnego w naszej hurtowni, to tamowanie niewielkiego krwawienia, usuwanie symptomów opryszczki wargowej oraz łagodzenie skóry podrażnionej po goleniu.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów