Hurtownia ECODENTA

Hurt Ecodenta. Litewska firma Ecodenta wytwarza naturalne i ekologiczne produkty do higieny jamy ustnej. Producent Ecodenta nie dodaje do swoich produktów fluoru, parabenów, czy SLS. Produkty Ecodenta, które są dostępne w naszej hurtowni ekologicznej nie są testowane na zwierzętach.

Hurt Ecodenta. Marka Ecodenta swoje korzenie ma na Litwie. To właśnie tam produkowane są produkty do higieny jamy ustnej. Producent Ecodenta w doskonały sposób połączył działanie naturalnych składników z najnowszymi doniesieniami naukowymi.


Ecodenta – hurtownia- tanio w hurcie


Produkty Ecodenta dostępne w naszej hurtowni, to przede wszystkim pasty do zębów i płyny do płukania jamy ustnej. Większość produktów stworzona została na bazie naturalnych składników, bez dodatku sztucznych substancji. Producent Ecodenta zapewnia, że rośliny użyte do wytworzenia produktów są starannie selekcjonowane. Dodatek ekstraktów roślinnych, ma na celu codzienną, kompleksową i bezpieczną pielęgnację jamy ustnej.


W naszej hurtowni zielarskiej, możecie dostać produkty Ecodenta z ekstraktem z: papai, żurawiny, szałwii, rumianku, goździku, zielonej herbaty czy nawet z dodatkiem oleju konopnego. Producent Ecodenta przedstawia wiele zalet z użycia w produktach do higieny jamy ustnej naturalnych składników. Są to m.in. skuteczne zwalczanie bakterii jamy ustnej, zapobieganie gromadzenia się osadu nazębnego, zmniejszenie stanów zapalnych, czy zmniejszenie krwawienia dziąseł.


Siła tkwi w naturze, o czym dobrze przekonał się producent Ecodenta, dodając naturalne ekstrakty do swoich produktów. Klienci bardzo szybko pokochali pasty do zębów i płyny do płukania jamy ustnej z roślinnymi ekstraktami.


Producent Ecodenta wytwarza produkty do higieny jamy ustnej dla dzieci i dorosłych. Już teraz wejdź na stronę naszej hurtowni zielarskiej i zobacz atrakcyjne ceny w hurcie.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów