Hurtownia BIOMUS

Hurt Biomus specjalizuje się w dystrybucji surowców i odczynników chemicznych, nawozów mineralnych, aromatów, barwników i dodatków spożywczych. Najbardziej popularne produkty producenta Biomus, dostępne w naszej hurtowni, to kwas L-askorbinowy, askorbinian sodu, DMSO, MSM, boraks, cytrynian magnezu, soda oczyszczona, węgiel aktywny, czy ziemia okrzemkowa.

Hurt Biomus. Producent Biomus to polska firma mająca swoją siedzibę w Lublinie. Firma Biomus zajmuje się hurtową i detaliczną dystrybucją nawozów mineralnych, surowców i odczynników chemicznych, aromatów i barwników spożywczych.


Najbardziej popularne produkty Biomus dostępne w cenach hurtowych w naszej hurtowni to:


Kwas L-askorbinowy, czyli czysta witamina CBiomus kwas L-askorbinowy pozbawiony jest antyzbrylaczy i polepszaczy. Produkt ten jest w 100% czysty, co czyni go niezwykle bezpiecznym. Biomus Kwas L-askorbinowy wzmacnia odporność, wygładza zmarszczki, zapobiega starzeniu się komórek oraz chroni przed stresem oksydacyjnym. Sprawdź ceny w hurcie tego niezwykle popularnego produktu.


MSM Producenta Biomusktóry kupisz w naszej hurtowni- metylosulfanylometan jest naturalnym związkiem siarki. Siarka odgrywa bardzo ważną rolę w organizmie człowieka i znajduje się przede wszystkim w tkance mięśniowej, kościach, skórze, włosach i mózgu. Siarka wzmacnia mięśnie, utrzymuje sprężystość skóry, jest pomocna w leczeniu trądziku, AZS, egzemie i łuszczycy. Siarka ma bardzo duży wpływ na kondycję włosów, skóry i paznokci. Prowadzisz sklep? Sprawdź ceny hurtowe w naszej hurtowni zielarskiej.


Boraks Producenta Biomus- jest doskonałym środkiem zwalczającym mrówki, pchły i karaluchy. Dodatkowo boraks można stosować jako wybielacz do prania i środek do usuwania plam. Boraks doskonale usuwa zapach moczu po zwierzętach- kota, czy psa. To bestseller sprzedażowy w naszej hurtowni, wybierany przez wszystkich posiadaczy przydomowych ogródków.


Producent Biomusktórego produkty kupisz u nas w hurcie, tworzy środki chemiczne do codziennego stosowania, których stosowanie ułatwia codzienne życie. Firma Biomus stawia na jakość wytwarzanych produktów. Większość prezentowanych środków ma w 100% czysty skład i pozbawiona jest ulepszaczy, co znacznie polepsza jakość produktu.


Większość produktów marki Biomus, możecie dostać w naszej hurtowni zielarskiej www.greenport24.pl.

Więcej
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów