DARY NATURY KAWA ŻOŁĘDZIÓWKA EKO 100G Zobacz większe

Dary Natury Kawa Żołędziówka Eko 100G

DN512

Doskonała w smaku, nie wypłukuje magnezu. Dostarcza mnóstwo witamin z grupy B, a także kwasu foliowego, dlatego polecana jest dla kobiet w ciąży.

Więcej szczegółów

5902741004512
2022-06-21
8%
DARY NATURY
20 szt.

Opis

działaniedobry nastrój, energia

Więcej informacji

DARY NATURY KAWA ŻOŁĘDZIÓWKA EKO 100G


Kawa z żołędzi jest produktem tradycyjnym, była sporządzana i pita od bardzo dawna i lokalnie sporządzano ją jeszcze w latach 60- tych XX wieku. Dawniej traktowano ją jako wzmacniający napój pozytywnie wpływający na pracę wątroby, żołądka i śledziony. nasza firma wiernie odtworzyła metody jej produkcji, dzięki czemu możemy spróbować jednego z elementów diety naszych przodków. kawa wypita na czczo niweluje uczucie głodu, dlatego polecamy ją przy odchudzaniu.


Działanie prozdrowotne:

  • zawiera całe bogactwo antyoksydantów, które wspierają organizm w walce z wolnymi rodnikami powodującymi przedwczesne starzenie się organizmu


Sposób użycia: 1 łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10- 15 minut. Pić 2 razy dziennie.

Skład: prażone żołędzie* 98,5%, kardamon*, imbir*, cynamon*, goździki* (w różnych proporcjach) 
*produkt rolnictwa ekologicznego

Opakowanie: 100g 


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu