Nowy Vitadiet EnteroDiet 14 saszetek probiotyki Zobacz większe

Vitadiet EnteroDiet 14 saszetek probiotyki

VD732

EnteroDiet – suplement diety zawierający 1,5 g inuliny (naturalny prebiotyk), bakterie i drożdże probiotyczne oraz witaminę C.

Więcej szczegółów

5900425005732
2022-04-28
8%
VITADIET

Opis

działanieodchudzanie
działanieoczyszczanie
układpokarmowy

Więcej informacji

EnteroDiet – suplement diety zawierający 1,5 g inuliny (naturalny prebiotyk), bakterie i drożdże probiotyczne oraz witaminę C.


1 saszetka produktu zawiera:

aż 1,5 g inuliny
witaminę C
drożdze Saccharomyces boulardii DBV PG6763
bakterie Lactobacillus acidophilus LA02

Składniki: Inulina, glukoza, Saccharomyces boulardii DBV PG6763, kwas L-askorbinowy (witamina C), Lactobacillus acidophilus LA02 DSM 21717.

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 saszetka. Zawartość saszetki należy wsypać do 1/3 szklanki wody lub małej porcji pożywienia, wymieszać i wypić bezpośrednio po przyrządzeniu. Nie należy mieszać zawartości saszetki ze zbyt gorącymi płynami lub pożywieniem (o temperaturze powyżej 50°C). Suplement diety powinien być zażywany pomiędzy głównymi posiłkami, nie należy przyjmować suplementu zaraz po jedzeniu.

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość w opakowaniu: 14 saszetekDołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu