Nowy Soul Farm Premium Hepafix 120 kapsułek Zobacz większe

Soul Farm Premium Hepafix 120 kapsułek

SFA030

Zawiera cynarynę i sylimarynę - roślinne substancje wspierające pracę wątroby.

Więcej szczegółów

5902706732030
2021-12-31
8%
SOUL FARM

Opis

rodzaj włosówsuche
działaniezdrowy wygląd
płećdla Niej
produktypolskie
działanieoczyszczanie
płećdla Niego
problemwątroba

Więcej informacji

Soul Farm Premium HEPAFIX SYLIMARYNA I CYNARYNA 560mg 120 kapsułek


Suplement diety

Kompleks ekstraktów roślinnych standaryzowany na zawartość sylimaryny i cynaryny, wspierających funkcjonowanie wątroby.

Hepafix to połączenie ekstraktu z karczocha oraz z ostropestu plamistego. To rośliny, które zawierają cenne związki wspierające pracę wątroby - sylimarynę i cynarynę.

Do suplementu nie dodaliśmy substancji konserwujących, barwników czy antyzbrylaczy. W jego skład wchodzą ekstrakt DER 25:1 z nasion ostropestu oraz ekstrakt DER 6:1 z karczocha. Oznacza to, że do wyprodukowania 1 kilograma mieszanki zużyto aż 25 kilogramów nasion ostropestu i 8 kg ziela karczocha. Do produkcji nie użyto substancji barwiących, zapachowych czy konserwujących - w składzie suplementu znajduje się tylko ekstrakt i pulullan, czyli roślinna substancja z której stworzona jest kapsułka.

Pullulan to innowacyjna forma kapsułki, która doskonale chroni jej zawartość przed utlenianiem i łatwo rozpuszcza się w żołądku. 

Opakowania dla naszych suplementów w kapsułkach stworzone są nie z zwykłego plastiku, a z zielonego polietylenu. Jest to w 100% zdatny do recyklingu surowiec tworzony z trzciny cukrowej. Kupując produkty z serii PREMIUM dbasz nie tylko o swoje zdrowie, lecz także nie przyczyniasz się do powstawiania kolejnych odpadów.

Dlaczego warto wybrać suplementy Soul-Farm?

  •  Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian
  •  Zakup bezpośrednio u producenta
  •  Czysty skład bez dodatków
  •  Opakowanie w 100% zdatne do recyklingu, surowiec użyty do jego produkcji to roślinny "zielony polietylen" wytwarzany z trzciny cukrowej.
  •  Na życzenie Klienta do każdego produkty dołączamy świadectwo kontroli jakości potwierdzające bezpieczeństwo produktu pod kątem zawartości grzybów i pleśni, bakterii i metali ciężkich. 

Sposób użycia: 1-2 kapsułki, obficie popijając wodą.

Składniki w 1 kapsułce:

Ostropest ekstrakt DER 25:1 - 280 mg, w tym sylimaryna 126 mg

Karczoch ekstrakt  DER 6:1 - 280 mg, w tym cynaryna 14 mg  

Kapsułka pullulan

MASA NETTO: 84g / 120kaps

MASA KAPSUŁKI: 740mg

KRAJ PRODUKCJI: Polska

NR PARTII: Zawsze na etykiecie

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Data zawsze na etykiecie

Stwierdzenie: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. W przypadku nadwrażliwości lub uczulenia należny niezwłocznie zaprzestać stosowania oraz skontaktować się z lekarzem.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.

Produkt może zawierać śladowe ilości alergenów: soi, selera, sezamu, różnych orzechów, zbóż zawierających gluten.

Producent:
Soul-Farm Maciej Foszcz
Ul. Piłsudskiego 27
43-300 Bielsko-Biała


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu