DARY NATURY HERBATKA LEŚNE AROMATY EKO 20X2G Zobacz większe

Dary Natury Herbatka Leśne Aromaty Eko 20X2G

DN314

Herbata leśne aromaty wpływa pozytywnie na pracę układu pokarmowego, pobudza perystaltykę jelit.

Więcej szczegółów

5902741004314
2021-07-01
23%
DARY NATURY
10 szt.

Więcej informacji

DARY NATURY HERBATKA LEŚNE AROMATY EKO 20x2G

Ekologiczna herbatka "Leśne aromaty" produkowana z aromatycznych, najwyższej jakości surowców pochodzących z głębi lasu. Stanowi doskonałe uzupełnienie innych napojów dostarczając organizmowi wiele cennych substancji, działa relaksująco, pozytywnie wpływa na działanie przewodu pokarmowego, szczególnie wątroby, układu oddechowego oraz układu nerwowego. Przyjemny sosnowy aromat sprawi, że poczujemy się jak na leśnej polanie bez konieczności wychodzenia z zacisza domowego. Świetnie sprawdzi się w zimowe wieczory, kiedy najbardziej tęsknimy za letnimi spacerami po lesie.


Sposób użycia: 1 saszetkę herbatki zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10- 15 minut. Pić 2 razy dziennie.


Skład: ziele rzepiku, bukwicy, sosna paczki (po 15%), ziele macierzanki wierzbówki, liść poziomki, maliny, kwiat tarniny, akacji, żubrówka w różnych proporcjach

Opakowanie: 20x2g 


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu