BIOVITALIUM VENOPROTECTOR SPRAWNOŚĆ NARZĄDÓW 60K. Zobacz większe

BIOVITALIUM VENOPROTECTOR SPRAWNOŚĆ NARZĄDÓW 60K.

BIOV024

Venoprotector, to suplement diety zawierający gamę najlepszych składników, które pozytywnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Więcej szczegółów

5905669039024
8%
BIOVITALIUM

Ilość w magazynie: 1 szt.

65,00zł
60,19zł netto

W ulubionych

Opis

właściwościwzmocnienie układu krążenia

Więcej informacji

BIOVITALIUM VENOPROTECTOR SPRAWNOŚĆ NARZĄDÓW 60 KAPS.


VENOPROTECTOR jest suplementem diety zawierający unikalną kompozycję witamin (C i E), ekstraktów roślinnych, bioflawonoidów, selenu i koenzymu Q które korzystnie wpływają na strukturę i funkcje naczyń krwionośnych.

Działanie:
Venoprotector zawiera witaminy (C, E), koenzym Q10, bioflawonoidy oraz staranie wyselekcjonowane ekstrakty roślinne, które korzystnie wpływają na strukturę i funkcje naczyń krwionośnych.

  • Witamina C - pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych
  • Witamina E - pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
  • Selen - pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
  • Wyciąg z kwitnącego ziela gryki zawiera flawonoidy (rutyna, kwercytryna, hiperozyd, witeksyna, orientyna), kwasy fenolowe (kwas galusowy, chlorogenowy) i fitosterole - w licznej literaturze naukowej (np. Max Wichtl, Teedrogen und Phytopharmaka, Stuttgart, 2009) opisano właściwości ochronne gryki na naczynia krwionośne.
  • Wyciąg z wąkrotki azjatyckiej - zawiera trójterpeny korzystnie działające na strukturę tkanki łącznej oraz nabłonkowej.
  • Wyciąg z ziela ruty - jest źródłem flawonoidów, głownie rutyny, o działaniu uszczelniającym i wzmacniającym śródbłonki naczyń krwionośnych.
  • Wyciąg z kłączy ruszczyka (myszopłochu) - jest zasobny w saponiny, flawonoidy i sterole. Podobnie jak gryka i ruta może mieć korzystny wpływ na czynności układu krążenia.
  • Wyciąg z pędów bambusa - jest bogaty w łatwo przyswajalną krzemionkę, która dobroczynnie oddziałuje na strukturę tkanek naczyń krwionośnych i skóry.
  • Bioflawonoidy (z owoców Citrus aurantium L.) - są naturalnymi antyoksydantami, wymiataczami wolnych rodników, chroniącymi komórki przed uszkodzeniem czynnikami stresowymi. Działają ochronnie na komórki nabłonkowe. Flawonoidy stanowią czynnik ochronny w stosunku do witaminy C, ochraniający strukturę naczyń krwionośnych.
  • Koenzym Q10 - bierze udział w wielu istotnych przemianach energetycznych. Jest silnym antyoksydantem. Zwiększa ogólną wydolność fizyczną organizmu. Uczestniczy przy odnowie witaminy E, chroni komórki przed nadmierną utratą glutationu. Wzmaga procesy odnowy komórek.

Składniki odżywcze

w 1kapsułce

w 2 kapsułkach

Zawartość % zalecanego dziennego spożycia (ZDS)

Witamina C

40,0 mg

80,0 mg

100

Witamina E

6,0 mg α-TE**

12,0 mg α-TE**

100

Selen

27,5 µg

55,0 µg

100

Ekstrakt suchy z ziela gryki zwyczajnej Fagopyrum esculentum Moench 4:1

100,0 mg

200,0 mg

**

Ekstrakt suchy z pędów bambusa trzcinowatego Bambusa arundinacea (Retz.) Willd.

75,0 mg

150,0 mg

-

Ekstrakt suchy z kłączy ruszczyka kolczastego Ruscus aculeatus L. 4:1

75, 0 mg

150, 0 mg

-

Bioflawonoidy z owoców pomarańczy gorzkiej Citrus aurantium L. (zawartość flawonoidów 98%)

75, 0 mg

150, 0 mg

-

Ekstrakt suchy z ziela wąkrotki azjatyckiej Centella asiatica (L.) Urb. 4:1

50,0 mg

100,0 mg

-

Ekstrakt suchy z ziela ruty
Ruta graveolens L.4:1

50,0 mg

100,0 mg

-

Koenzym Q10

5,0 mg

10,0 mg

-

Skład:
wyciąg suchy z ziela gryki zwyczajnej , wyciąg suchy z pędów bambusa trzcinowatego –(o zawartości 50% krzemu), wyciąg suchy z kłączy ruszczyka kolczastego, bioflawonoidy z owoców pomarańczy gorzkiej (zawartość flawonoidów 98%), wyciąg suchy z ziela ruty, wyciąg suchy z ziela wąkrotki azjatyckiej , kwas L-askorbinowy (wit. C), octan DL-alfa, tokoferylu (wit. E), koenzym Q10 (ubichinon), tlenek magnezu, dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające), selenian (IV) sodu.

Wskazania:
Uzupełnianie diety w składniki korzystnie działające na budowę i czynności naczyń krwionośnych.

Dawkowanie:
Dorośli 2 kapsułki 1 raz dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po nim, najlepiej rano lub wieczorem. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej produktu.

Uwaga:
W okresie ciąży i karmienia piersią oraz w przewlekłym stosowaniu leków stosowanie produktu należy skonsultować z lekarzem.

Przeciwwskazania:
Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Ostrzeżenia:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej produktu. Suplement diety nie stanowi substytutu (zamiennika) prawidłowo zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Nie spożywać po upływie daty minimalnej trwałości (datę minimalnej trwałości i numer partii produkcyjnej podano na opakowaniu). Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze nie wyższej niż 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

UWAGA! Sugerowana cena detaliczna 65zł.