Hurtownia PROBIOMINERAŁ

Firma S-Probio jest polskim producentem środków probiotycznych o bardzo wysokich parametrach. Najważniejszą misją firmy jest stała poprawa jakości i ciągłe utrzymywanie standardów czystości na jak najwyższym poziomie. Firma produkuje środki w postaci pudru, dzięki wielu badaniom naukowym udaje się uzyskać coraz lepsze walory jakościowe surowców z których powstaje Probiominerał.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Książka "Wyjątkowa siła probiominerału", to kompedium wiedzy o oczyszczaniu, przyracaniu mikroflory bakteryjnej i równowagi kwasowo-zasadowej za pomocą probiominerałów.

  W ulubionych
 • Probiominerał, to suplement diety, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, oczyszcza nerki, wątrobę i pęcherzyki płucne z metali ciężkich, pozytywnie wpływa na stawy, ścięgna oraz mięśnie.

  W ulubionych
 • Probiominerał, to suplement diety, który oczyszcza organizm z oksyn, metali ciężkich i pasożytów.

  W ulubionych
 • Ceramiczne koraliki, wykonane są z glinki zaszczepionej mikroorganizmami. Koralik służą do uzdatnia wody do picia, strukturyzują i aktywizują energię wody, poprawiają jej jakość i smak, ale także koraliki mają właściwości oczyszczające i odkwaszające orga

  W ulubionych
 • PBM Probiominerał służy do uzdatnia wody do picia, strukturyzują i aktywizują energię wody, poprawiają jej jakość i smak, ale także koraliki mają właściwości oczyszczające i odkwaszające organizm.

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów