Hurtownia PROBIOMINERAŁ

Firma S-Probio jest polskim producentem środków probiotycznych o bardzo wysokich parametrach. Najważniejszą misją firmy jest stała poprawa jakości i ciągłe utrzymywanie standardów czystości na jak najwyższym poziomie. Firma produkuje środki w postaci pudru, dzięki wielu badaniom naukowym udaje się uzyskać coraz lepsze walory jakościowe surowców z których powstaje Probiominerał.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 40,01zł
  38,10zł netto

  Książka "Wyjątkowa siła probiominerału", to kompedium wiedzy o oczyszczaniu, przyracaniu mikroflory bakteryjnej i równowagi kwasowo-zasadowej za pomocą probiominerałów.

  W ulubionych
 • 63,22zł
  58,54zł netto

  Suplement diety. Innowacyjna polska formuła mineralno-probiotyczna na bazie polskich minerałów osadowych: naturalna, ekologiczna w postaci pudru.

  W ulubionych
 • 63,22zł
  58,54zł netto

  Probiominerał, to suplement diety, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, oczyszcza nerki, wątrobę i pęcherzyki płucne z metali ciężkich, pozytywnie wpływa na stawy, ścięgna oraz mięśnie.

  W ulubionych
 • 57,08zł
  52,85zł netto

  Probiominerał, to suplement diety, który oczyszcza organizm z oksyn, metali ciężkich i pasożytów.

  W ulubionych
 • 21,72zł
  17,66zł netto

  Ceramiczne koraliki, wykonane są z glinki zaszczepionej mikroorganizmami. Koralik służą do uzdatnia wody do picia, strukturyzują i aktywizują energię wody, poprawiają jej jakość i smak, ale także koraliki mają właściwości oczyszczające i odkwaszające orga

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 86,04zł
  79,67zł netto

  PBM Probiominerał służy do uzdatnia wody do picia, strukturyzują i aktywizują energię wody, poprawiają jej jakość i smak, ale także koraliki mają właściwości oczyszczające i odkwaszające organizm.

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów