PROFARM OLEJEK EUKALIPTUSOWY 10ML Zobacz większe

Profarm Olejek Eukaliptusowy 10Ml

PF088

Olejek eukaliptusowy działa silnie odkażająco, doskonale nadaje się do wspomagania leczenia stanów ropnych, używany w zabiegach inhalacyjnych wspomagających leczenie przeziębienia i kataru.

Więcej szczegółów

5903397000088
2025-09-09
23%
PROFARM
PROFARM SP. Z O.O.

Więcej informacji

PROFARM OLEJEK EUKALIPTUSOWY 10ML


Przeznaczenie:

  • zmęczenie umysłowe,
  • infekcje dróg oddechowych,
  • bóle głowy.

Olejek eukaliptusowy działa silnie odkażająco, doskonale nadaje się do wspomagania leczenia stanów ropnych, używany w zabiegach inhalacyjnych wspomagających leczenie przeziębienia i kataru. Skutecznie przeczyszcza kanały nosowe. Skuteczny dla cery trądzikowej, łuszczycy, liszajach, grzybicach. W masażach najlepiej stosować z olejem bazowym np. migdałowym lub w kąpieli.

Używany do masażu łagodzi także bóle związane z zapaleniem ścięgien, bóle mięśniowe, reumatyczne, artretyczne. W kąpieli działa pobudzająco i oczyszczająco lekko drażniąco, wywołując zaczerwienienie skóry i uczucie rozgrzania. Pobudzenie krążenia krwi w mięśniach i skórze, zmniejsza obrzęki i szybciej eliminowane są toksyny z komórek . Doskonale ożywia, relaksuje i rewitalizuje organizm w preparatach anty starzeniowych pobudza regenerację tkanek, łagodzi bóle głowy spowodowane napięciem i przemęczeniem.

Sposób użycia:

  • masaż: 10 ml (łyżeczka stołowa) oleju bazowego, wymieszać z 3 – 5 kroplami wybranego olejku;
  • kąpiele: 10 – 15 kropli olejku na 3/4 wanny ciepłej wody;
  • aromatyzacja: 5 – 10 kropli olejku wymieszać z 2 łyżkami wody.

Składniki: eucalyptus globulus oil, limonene.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu