Hurtownia POLSKA RÓŻA

Polska Róża hurt. Polska Róża to polski producent przetworów owocowych, głównie z dzikiej róży. Flagowymi produktami marki Polska róża są soki, syropy i konfitury z dzikiej róży. Dzika róża odznacza się wieloma właściwościami wzmacniającymi organizm. Producent Polska róża deklaruje, że zawartość witaminy C, to aż 450mg w 100ml soku.

Produkty producenta Polska Róża zamówisz w naszej hurtowni zielarskiej Firma zalicza się do czołowych producentów naturalnych przetworów owocowych.


Producent Polska Róża stworzył tę markę z wielkiej pasji do owoców, głównie owoców dzikiej róży. Ogromna wiedza i doświadczenie pozwoliło stworzyć unikatowe, o wysokiej jakości produkty z polskiej róży.


Polska Róża produkuje przede wszystkim soki, syropy i konfitury z dzikiej róży. Sprawdź ceny hurtowe.  Producent Polska Róża zapewnia, że w przetworach nie znajdują się barwniki, konserwanty, czy sztuczne dodatki. Wszystko po to, by wytwarzane przetwory przyczyniały się do polepszenia zdrowia ludzi. Dostępne w naszej hurtowni produkty marki Polska róża, producent pozyskuje owoce do produkcji przetworów od zaprzyjaźnionych rolników, dlatego są one dorodne i zdrowe. Owoce róży zbierane są ręcznie, by zapobiec stratom owoców podczas uszkodzeń mechanicznych, a także by wybierać tylko te zdrowe i dojrzałe owoce.


Przetwory wytwarzane przez producenta Polska Róża odznaczają się prostym składem i zawierają maksymalnie trzy składniki, gdzie głównym oczywiście jest róża. Polska Róża to firma, która wkłada całe serce w pracę, którą wykonuje.


Dostępne w naszej hurtowni produkty, Polska Róża wytwarza 100% soki, które są nalewane do ciemnych butelek i pasteryzowane. Najważniejsze jest to, że Polska róża hurt wytwarza soki nie z koncentratu, a ze świeżo wyciskanych owoców. Dzięki temu, zachowane jest maksimum wartości odżywczych, a przede wszystkim witamina C. Polska Róża producent gwarantuje obecność cennych składników w przetworach z róży, takich jak: witamina C, beta karoten, karotenoidy, flawonoidy i wiele innych.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 27,97zł
    25,90zł netto

    Sok z kwiatu czarnego bzu zawiera witaminy C, A oraz witaminy z grupy B, jest bogaty w garbniki i antocyjany, które działają oczyszczająco na organizm pomagając usuwać toksyny i wolne rodniki tlenowe.

    Czekamy na dostawę
    W ulubionych
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji