Biofarmacja SKIN kolagen witamina c kwas hial cynk Zobacz większe

Biofarmacja SKIN kolagen witamina c kwas hial cynk

BF5396

SKIN pomoże pielęgnować Twoje piękno i dobre samopoczucie od wewnątrz.

Więcej szczegółów

7290010115396
2024-12-19
8%
BIOFARMACJA

Więcej informacji

Biofarmacja Skin Naturalny kolagen, kwas hialuronowy, witamina C, magnez i cynk, 28 saszetek


Naturalny kolagen 4500 mg, kwas hialuronowy, witamina C, magnez i cynk

28 saszetek

Pomoże pielęgnować Twoje piękno i dobre samopoczucie od wewnątrz.
Codziennie rozpieszczamy naszą skórę różnymi kosmetykami. Jednakże ważne jest, aby wzmocnić ją również od wewnątrz. Dlatego stworzyliśmy produkt SKIN. Składniki potrzebne dla skóry w wygodnym preparacie w formie proszku. W jednym opakowaniu znajduje się: kwas hialuronowy, kolagen, naturalnie występująca witamina C, magnez z Morza Martwego i cynk.

ZDROWA SKÓRA, WŁOSY I PAZNOKCIE
OCHRONA PRZED STRESEM OKSYDACYJNYM
SYNTEZA BIAŁEK
PODZIAŁ KOMÓREK

Magnez:
pomaga w prawidłowej syntezie białka
odgrywa rolę w procesie podziału komórek
pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów

Cynk:
pomaga zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie
pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
bierze udział w procesie podziału komórek
pomaga w prawidłowej syntezie białka

Witamina C:
pomaga w utrzymaniu prawidłowego tworzenia kolagenu, który jest potrzebny do utrzymania prawidłowego funkcjonowania skóry, zębów, dziąseł, chrząstek i naczyń krwionośnych
pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnymi

Co wyróżnia nasz preparat SKIN na tle innych firm?
NATURALNE POCHODZENIE
W preparacie SKIN wszystkie składniki są proste i mają naturalne pochodzenie. Zarówno cynk, jak i magnez pochodzą w Morza Martwego – niezwykle bogatego w minerały zbiornika znanego przede wszystkim ze swoich prozdrowotnych właściwości. Z kolei witamina C pozyskiwana jest z aceroli (łac. Malpighia glaba L.), która słynie z jej dużej zawartości. W preparacie wykorzystano naturalny kolagen wołowy, tak aby nie było konieczności dodawania sztucznych dodatków.

BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW
Preparat SKIN jest wolny od substancji słodzących, smakowych, koloryzujących, a także konserwantów. Jest także neutralny w smaku.

PRODUKT Z NATURALNYM KOLAGENEM
Kolagen to białko, które jest naturalnie syntetyzowane w organizmie człowieka, nazywane - nie bez powodu - białkiem młodości. W preparacie SKIN wykorzystano kolagen typu I, który jest obecny głównie z kościach, ścięgnach, tkance podskórnej, ale – co najważniejsze – w samej skórze. Wraz z wiekiem zawartość kolagenu w organizmie ulega obniżeniu.

ZAWIERA KWAS HIALURONOWY
Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze. Ma właściwości wiążące wodę, stąd często jest stosowany w kosmetologii. W preparacie kwas hialuronowy jest syntetyzowany przez bakterie Streptococcus equi zooepidemicus w procesie fermentacji mikrobiologicznej. Jest więc przyjazny dla środowiska.

OPATENTOWANY
Magnez od Biofarmacja jest unikalnym składnikiem suplementów magnezowych, gdyż jako jedyny pozyskiwany jest z wód Morza Martwego. Dlatego też otrzymał izraelski patent.

ŁATWY W UŻYCIU
Preparat przygotowany w formie wygodnych saszetek z proszkiem gotowym do rozpuszczenia w wodzie lub soku. Zawartość saszetki można także wsypać bezpośrednio do ust, popijając wodą.
 
CERTYFIKAT
Suplement diety z opatentowaną formułą i certyfikatami jakości.

Suplement diety SKIN został stworzony z myślą o osobach, które pragną zadbać o urodę od środka. Unikalny zestaw składników mineralnych z dodatkiem witaminy C wpierającej tworzenie się kolagenu w organizmie to także produkt wygodny do spożycia i łatwy do zabrania ze sobą, co ma szczególne znaczenie dla osób aktywnych, w ciągłym biegu.
 
LUBISZ ZADBAĆ O SIEBIE
LUBISZ PIĘKNĄ SKÓRĘ, WŁOSY I PAZNOKCIE
JESTEŚ AKTYWNA I ŻYJESZ W POŚPIECHU

ZALECANE SPOŻYCIE DLA DOROSŁYCH
1 SASZETKA DZIENNIE NIEZALEŻNIE OD POSIŁKU
Zawartość saszetki wymieszać z wodą lub sokiem (200ml) i wypić otrzymany roztwór. Proszek można również wsypać bezpośrednio do ust, popijając wodą.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze poniżej 30°C Chronić przed wilgocią.

OSTRZEŻENIA
Zalecana porcja do spożycia dla dorosłych niezbędna dla uzyskania korzystnego działania:
 1 saszetka. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia.
W przypadku innego niż zalecane stosowania preparatu, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. W przypadku kobiet w ciąży, karmiących piersią lub innego, niż zalecanie stosowanie, przed zastosowaniem preparatu skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Wsypując preparat bezpośrednio do ust, wypij więcej wody, aby uniknąć zakrztuszenia się.

SKŁADNIKI:
Hydrolizowany kolagen typu I, suszony wyciąg z aceroli (łac. Malpighia glaba L.), cytrynian magnezu, hialuronian sodu, cytrynian cynku.

Zawartość w 1 saszetce RWS*
Kolagen 4500mg -
Suszone owoce aceroli 100 mg
 w tym witamina C 15mg 18,7%
Jony magnezu 57 mg 15%
Kwas hialuronowy 50mg -
Jony cynku 15 mg 200%                                                                                  

Dystrybutor: Biofarmacja Polska Sp. z o. o.
Producent: Gadot Biochemical Industries Ltd, Haifa, Izrael


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu