Koyi Herbatka Konopna 40 g na trawienie Zobacz większe

Koyi Herbatka Konopna 40 g na trawienie

KY7106

Moc substancji zawartych w herbatce ma wiele właściwości zdrowotnych w tym wspomaganie homeostazy (równowagi) w organizmie. Mieszanka ziół i konopi włóknistych.

Więcej szczegółów

5904754577106
2024-10-08
23%
KOYI
ALIVIO SPÓŁKA Z O.O.

Więcej informacji

KOYI Herbata konopna na trawienie 40 G


Herbata konopna na trawienie.

Bazą naszej herbaty są liście i kwiaty konopi, które zawierają liczne olejki eteryczne, terpeny falwonoidy i alkaloidy.

Moc tych substancji ma wiele właściwości zdrowotnych w tym wspomaganie homeostazy (równowagi) w organizmie.

Konopie także znakomicie wspomagają leczenie wszelkich stanów zapalnych, które zaburzają odporność.

Lawenda oraz liście melisy pobudza wydzielanie soków żołądkowych i żółci, poprawia apetyt, przyśpiesza trawienie oraz łagodzi kolki i wzdęcia. Mięta przynosi ulgę przy zaparciach, wzdęciach czy zatruciach pokarmowych. Ma działanie rozkurczowe.

Piołun stosuje się przy niedokwaśności żołądka, niestrawności, braku apetytu oraz przy przewlekłych nieżytach żołądka i jelit a także przy zgadze.

Hibiskus wpływa na trawienie i wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn.

Sposób użycia
3 łyżeczki herbaty zalej wrzącą wodą. Pozostaw na 10 minut, następnie odcedź i wypij. Dla lepszego efektu, herbatę pij na czczo.

Skład
Ręcznie zbierane kwiaty i liście konopi uprawiane z troską i miłością. Herbata, obok kannabidiolu i innych kannabinoidów, zawiera olejki eteryczne, terpeny, flawonoidy i alkaloidy. Lawenda, Melisa, Mięta, Piołun i Hibiskus to zioła które wspomagają układ trawienny. Pomagają przy niestrawności, wszelkiego rodzaju nieżytach żołądka, przywracając prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. Jest w 100% naturalna i nie zawiera substancji psychoaktywnych. To jeden z najzdrowszych napojów na świecie – pełny witamin, przeciwutleniaczy, składników odżywczych. To doskonałe remedium dla wielu problemów zdrowotnych. Naturalnie suszona w niskich temperaturach.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu