Beauty Formulas Maska Chusteczki DETOX z węglem Zobacz większe

Beauty Formulas Maska Chusteczki DETOX z węglem

BE2645

Paski na nos zawierają aktywny węgiel, który pomaga oczyścić nos poprzez skuteczne usuwanie zanieczyszczeń blokujących pory. Rezultaty są natychmiastowe, a Twoja skóra czystsza.Więcej szczegółów

5012251012645
2026-04-01
23%
BEAUTY FORMULAS
APS IMPORT-EXPORT SP Z OO

Więcej informacji

Beauty Formulas PASKI NA NOS Z AKTYWNYM WĘGLEM 6 szt.


Paski na nos zawierają aktywny węgiel, który pomaga oczyścić nos poprzez skuteczne usuwanie zanieczyszczeń blokujących pory. Rezultaty są natychmiastowe, a Twoja skóra czystsza.
Testowane dermatologicznie.

Sposób użycia
Pasek należy użyć bezpośrednio po jego otwarciu. Nie stosuj na suchy nos. Nie stosuj w miejscach,  gdzie  znajdują  się krostki, wypryski, stany zapalne skóry, poparzenia słoneczne lub gdy skóra jest nadmiernie wysuszona. Nie stosuj w miejscach wrażliwych na taśmy, bandaże lub maseczki typu peel-off. Zaleca się używanie 1-2 razy w tygodniu, nie częściej  niż  3 razy w  tygodniu. W przypadku podrażnień przerwać stosowanie.

Składniki INCI
Propylene Glycol, Polyvinyl Alcohol (PVA), Glycerin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Charcoal Powder, Dipotassium Glycyrrhizate, Methylparaben.

Ostrzeżenia
Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu