Vitadiet Akavit Witamina B1 60 t. układ nerwowy Zobacz większe

Vitadiet Akavit Witamina B1 60 t. układ nerwowy

VD227

Witaminy z grupy B są odpowiedzialne przede wszystkim za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego - łagodzą napięcie nerwowe, poprawiają nastrój i sprawność intelektualną

Więcej szczegółów

5900425006227
8%
VITADIET
Ichem Sp z oo
34 szt.

Więcej informacji

Vitadiet Akavit Witamina B1 60 tabletek


Suplement diety
Tiamina:

  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych

Składniki: monoazotan tiaminy (tiamina), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna (żel celulozowy), substancja utrzymująca wilgoć - sorbitol, L-leucyna (11 mg), substancja przecizbrylająca - dwutlenek krzemu.

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 tabletka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

W porcji dziennej:                w 1 tabletce
Tiamina (Witamina B1)      35 mg (3182%*)
* RWS - referencyjna wartość spożycia dla dorosłych osób

Producent: Vitadiet Sp. z o. o., ul. Dostawcza 12a, 93-231 Łódź


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu