DARY NATURY HERBATKA POL. PRZY ODTRUWANIU EKO 50G Zobacz większe

Dary Natury Herbatka Polecana p Odtruwaniu Eko 50G

DN311

Herbata pomaga oczyszczać organizm z toksyn, doskonale oczyszcza wątrobę.

Więcej szczegółów

5902741005311
2022-06-07
8%
DARY NATURY
20 szt.

Opis

działanieoczyszczanie
problemwątroba

Więcej informacji

DARY NATURY HERBATKA POLECANA PRZY ODTRUWANIU EKO 50G

Ze względu na właściwości ziół, które wchodzą w skład herbatki polecamy ją do picia po długotrwałych kuracjach lekami oraz po przebytych zatruciach pokarmowych. Można stosować ją jako środek wspomagający pracę wątroby oraz przyśpieszający wydalanie z organizmu substancji toksycznych. Zalecana jest do picia dla dzieci i osób dorosłych. Wątroba to główny narząd, który odpowiada za usuwanie toksyn i zanieczyszczeń, które dostają się do naszego organizmu z żywnością oraz które pochodzą ze środowiska, dlatego należy wyjątkowo i szczególnie dbać o jej prawidłowe funkcjonowanie.

Sposób użycia: 1 łyżeczkę herbatki zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut.

Składniki: liść pokrzywy, ziele cykorii, kwiatostan kocanki, liść czernicy, brzozy; korzeń cykorii podróżnik, owoc bzu, korzeń mniszka, kłącze perzu oraz kwiat mniszka w różnych proporcjach.


Opakowanie: 50 g


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu