DARY NATURY HERBATA ROZGRZEWAJĄCA 50G EKO Zobacz większe

Dary Natury Herbata Rozgrzewająca 50G Eko

DN123

Zawiera dużą dawkę witaminy C. Chroni nas przed przeziębieniami, dlatego herbatkę należy pić przede wszystkim w okresie jesienno-zimowym.

Więcej szczegółów

5902741004123
8%
DARY NATURY
20 szt.

Opis

właściwościwzmocnienie układu odpornościowego

Więcej informacji

DARY NATURY HERBATKA ROZGRZEWAJĄCA 50G


Herbatka ta była znana i ceniona szczególnie przez Słowian. Jest to doskonały środek zapobiegający przeziębieniu się, działa lekko wykrztuśnie, wzmacniająco i rozgrzewająco. Zalecana jest dla dzieci, jak również i osób starszych. Stanowi dobre źródło witaminy C oraz innych naturalnych antyoksydantów, które będą wspierały nasz organizm w walce z wolnymi rodnikami, które z kolei wpływają na przedwczesne starzenie się komórek.

Sposób użycia:1 łyżeczkę herbatki zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut.


Skład: owoc maliny, owoc bzu, owoc tarniny, owoc jabłka leśnego, kwiat lipy, kwiat bzu, ziele tawuły w różnych proporcjach

Masa netto: 50g


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu