AVA Mustela Krem Regenerujący nawilżający 50 ml

Indeks
AV636
Stawka VAT
23%
Opakowanie zbiorcze
0 szt.
Data ważności
2027-12-30
Producent:
AVA LABORATORIUM
Podmiot odpowiedzialny
AVA LABORATORIUM DYSTRYBUCJA SP. z o.
EAN
5905538550636
Zaloguj się
aby zobaczyć ceny

AVA MUSTELA Ulepszona formuła Krem nawilżający regenerujący 50 ml


Krem zawiera składniki nawilżające i delikatnie natłuszczające skórę. Oparty na tradycyjnej recepturze, wzbogaconej o kompozycję naturalnych olejów doskonale natłuszcza skórę i poprawia jej kondycję. Regeneruje, nawilża skórę oraz poprawia jej elastyczność. Sprawdza się zarówno na dzień jak i na noc. Chroni przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Doskonały do stosowania również zimą. Krem nawilżający doskonale wygładza i zmiękcza skórę, poprawia jej elastyczność.

Sposób użycia
Po dokładnym oczyszczeniu twarzy, szyi i dekoltu tonikiem marki AVA nanieś krem na skórę, szczególnie w miejsca suche. Wklep krem opuszkami palców i pozostaw do wchłonięcia. Stosuj rano i wieczorem.

Składniki
Aqua, Petrolatum, Paraffinum Liquidum , Isopropyl Myristate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, C10-18 Triglycerides, Helianthus Annuus Seed Oil, Polyglyceryl-4 Olivate/Polyricinoleate, Gliycerine, Lanolin, Sorbitan Olivate, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Magnesium Sulfate, Cholesterol, Parfum, Tocopherol, Squalane, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes.

Producent:
Laboratorium Kosmetyczne AVA
Całowanie 103B, 05-480 Całowanie
sklep@ava-sklep.com.pl

Loading...