Oranżada Vakapi Frutos 500 g Zobacz większe

Oranżada Vakapi Frutos 500 g

OR8982

Wytrawny charakter yerba mate marki Vakapi, świetnie łączy się z owocami cytryny i pomarańczy oraz smakiem europejskich sadów i łąk.

Więcej szczegółów

5906735488982
23%
ORANŻADA
ORANŻADA ROBERT DERLATKA

Więcej informacji

Oranżada Yerba Mate Vakapi Frutos 500 g


To nowy rozdział pośród gorzkich yerba mate z cytrusowymi dodatkami. Powstaje z najwyższej jakości paragwajskiego ostrokrzewu. Po przygotowaniu, otrzymujemy, pysznie pachnący napar z dużym potencjałem energetycznym i  świetnie, orzeźwiającym smaku. Uprawiana zgodnie z indiańską, wielowiekową tradycją tworząc mocny, smakowy napar.

Smak i aromat yerba mate:
Wytrawny charakter yerba mate marki Vakapi, świetnie łączy się z owocami cytryny i pomarańczy oraz smakiem europejskich sadów i łąk.  Smak yerba mate i cytrusów jest dołączony do perfekcyjnej fuzji porzeczek i stabilizującego i nadającego smaku polnego skrzypu. Ta świetnie skomponowana konstelacja yerba mate i różnorakich owoców wprowadza do kompozycji nutę świeżości. Polecamy go tym, którzy narzekają na moc w smakowych sezonowanych yerba mate i pragną czegoś o naprawdę dobrych właściwościach energetycznych. Vakapi Frutos jest również świetna po przygotowaniu w formie zimnego terere.

Susz :
kawałki owoców w suszu
dość drobno pocięty i zmielony susz z dużą ilością drobnicy pyłowej 
Idealny wybór dla osób poszukujących cytrusowego posmaku i goryczki
zalecana bombilla z dużą ilością oczek

Składniki:
yerba mate (Ilex paraguariensis) 94% - kraj pochodzenia: Paragwaj,
skórka cytryny 2%,
skórka pomarańczy 2%,
porzeczka liść,
skrzyp polny,
naturalny aromat.

Sposób parzenia i przechowywania:
Susz wsypuje się w ilości od 1/4 do 3/4 objętości naczynia o pojemności 200ml oraz zalewa wodą o temperaturze 70-80 stopni C.
Ten sam susz można zalewać wielokrotnie, do utraty jego walorów smakowych.
Susz można zalewać wodą z lodem. Sposób parzenia: link
Przechowywać w suchym miejscu, w szczelnym opakowaniu.

Masa netto: 500 g

 


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu