Oranżada Monte Verde Melocoton 350 g Zobacz większe

Oranżada Monte Verde Melocoton 350 g

OR262

Monte Verde Meloctón to wyróżniającą się jakością suszu, bezpyłowa, brzoskwiniowa yerba mate produkowana i planowana zgodnie z dziką indiańską, tradycją. Tam rośliny osiągają naturalne rozmiary, dorastając do wysokości nawet kilkunastu metrów.

Więcej szczegółów

5906735489262
2024-08-29
23%
ORANŻADA
ORANŻADA ROBERT DERLATKA

Więcej informacji

Oranżada Yerba Mate Monte Verde MELOCOTON 350 g


Yerba mate Monte Verde to zielona, bezpyłowa kompozycja o pysznym smaku smaku i brzoskwiniowym naturalnym aromacie.

Składniki: Yerba mate - kraj pochodzenia: Brazylia, owoce aronii, trawa cytrynowa, owoce morwy, aromat naturalny brzoskwiniowy

Liście przed pakowaniem są poddawane są procesowi suszenia wyłącznie z użyciem ciepłego powietrza. Dzięki temu w Monte Verde nie znajdziecie zbyt wiele gorzkich nut.
W krótkim okresie sezonowania, który wynosi tylko kilka tygodni, susz nie traci wiele ze swych podstawowych wartości zatrzymuje duża porcję alkaloidów w tym kofeiny.
Yerba mate Monte Verde cechuje się niebagatelnym smakiem opartym na owocach aronii i morwy, trawie cytrynowej i naturalnym brzoskwiniowym aromatem. Napar z Monte Verde Melocoton jest mocny, aromatyczny i pobudzający. Dzięki doskonale zbalansowanym proporcjom została osiągnięta wyszukana, lecz nie narzucającą się kompozycja.

Susz:
Zielone, selekcjonowane liście ostrokrzewu paragwajskiego z niewielką ilością patyczków, bez pyłu.
Dodatki: owoce aronii, trawa cytrynowa, owoce morwy, aromat naturalny brzoskwiniowy.

Smak i aromat:
Już w pierwszym kontakcie z  Monte Verde czuć wspaniały słodki aromat owoców i orzeźwiająca nutę brzoskwiń. Całość doskonale harmonizuje z tradycyjnym brazylijskim suszem, uwydatniając jego klasyczny smak i aromat. Polecamy tę kompozycję na zimno, jak i w formie ciepłego naparu. Monte Verde Melocotón to klasyczna brazylijska yerba mate z dodatkiem słodkich owoców takich jak aronia i morwa z dodatkiem trawy cytrynowej, podbijającej aromat soczystych brzoskwiń. Te doskonale dobrane składniki wchodzą w fuzję z orzeźwiającym, pachnącym latem naturalnym aromatem yerba mate. Monte Verde w wydaniu brzoskwiniowym przeniesie Cię w nowym wymiar smakowych doznań. Warto poznać ten smak!

Składniki:
Yerba mate (Ilex paraguariensis) - kraj  pochodzenia: Brazylia,
owoce aronii,
trawa cytrynowa,
owoce morwy,
aromat naturalny brzoskwiniowy.

Dodatkowe informacje:
Brazylijska yerba mate z rodzinnej plantacji .
Dorasta w dzikich siedliskach.
Tradycyjnie zbierana zgodnie z wielowiekową tradycją plemion zamieszkujących Atlantycki Las Deszczowy.

Sposób parzenia:
susz wsypuje się w ilości od 1/4 do 3/4 objętości naczynia ok. 150-200 ml oraz zalewa wodą o temperaturze 70-80 stopni C.
Ten sam susz można zalewać wielokrotnie, do utraty jego walorów smakowych. Susz można zalewać wodą z lodem. Sposób parzenia yerba mate

Najlepiej spożyć przed:/ nr partii produkcyjnej znajdują się na opakowaniu.
Przechowywać w suchym miejscu, w szczelnym opakowaniu.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu