Oranżada Vakapi Energia Guarana 500 g Zobacz większe

Oranżada Vakapi Energia Guarana 500 g

OR975

Mocne, uderzenie mocy od pierwszego do ostatniego zalania. napar osiaga swe optimum działaniu przy 3 i 4 zalaniu, dzięki mega udanemu połączeniu, wysuszonego ogniem ostrokrzewu oraz dodatkowi owoców Guarany, owowców i ziół.

Więcej szczegółów

5906735488975
2025-11-05
23%
ORANŻADA
ORANŻADA ROBERT DERLATKA

Więcej informacji

Oranżada Yerba mate Vakapi Energia Guarana 500 g


Składniki: yerba mate (Ilex paraguariensis) 95% - kraj poch. Paragwaj, guarana sproszkowana 2%, ziele czystka, jabłko suszone, naturalny aromat.

Mocne, uderzenie mocy od pierwszego  do ostatniego zalania. napar osiaga swe optimum działaniu przy 3 i 4 zalaniu, dzięki mega udanemu połączeniu, wysuszonego ogniem ostrokrzewu oraz dodatkowi owoców Guarany, owowców i  ziół.  W aromatycznym, gorzkim Vakapi delikatną nutę do smaku i aromatu wnosi czystek i pachnąca jabłoń wraz z bananowym aromacie to kompozycja nader udana. Warto spróbować tej wyśmienitej fuzji! Vakapi Energia Guarana to solidne powiązanie udanej konstelacji paragwajskiej yerba mate i posmaku bananów. Orzeźwia i daje siłę przez cały dzień. tego trzeba po prostu spróbować !

Smak i Aromat :
W składzie znajdujemy klasyczną elaboradę z małymi listkami, patyczkami i pyłem oraz sproszkowaną guaranę wraz z zielem czystka, drobno pokrojonym aromatycznym jabłkiem i naturalnym aromatem. To  jedna z najciekawszych alternatyw dla podobnych kompozycji z dodatkiem Guarany. Ciekawie połączone elementy: kawałków jabłek oraz pachnący orientalnie czystek wraz z bananowym posmakiem tworzą podczas przygotowywania naparu niesamowity zapach . Dzięki wyłącznie selekcjonowanym dodatkom i w połączeniu z aromatem w yerba mate Vakapi otrzymujemy najlepszą jakość w tej kategorii kompozycji smakowych.

Susz :
Pocięty susz z dużą ilością drobnicy pyłowej, kawałkami patyczków i dodatków
Idealny wybór dla osób poszukujących pobudzenia
Zalecana bombilla z dużą ilością oczek

Sposób parzenia:
Susz wsypuje się w ilości od 1/4 do 3/4 objętości naczynia o pojemności 200ml oraz zalewa wodą o temperaturze 70-80 stopni C.
Ten sam susz można zalewać wielokrotnie, do utraty jego walorów smakowych.
Susz można zalewać wodą z lodem. Sposób parzenia: link

Składniki:
yerba mate (Ilex paraguariensis) 95% - kraj poch. Paragwaj,
guarana sproszkowana 2%,
ziele czystka,
jabłko suszone,
naturalny aromat.

Najlepiej spożyć przed:/ nr partii produkcyjnej znajdują się na opakowaniu.
Przechowywać w suchym miejscu, w szczelnym opakowaniu.

Masa netto: 500 g


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu