Nowy Bingospa Mydło do stóp ze skłannością do pocenia Zobacz większe

Bingospa Mydło do stóp ze skłannością do pocenia

BI517

Mydło do stóp BINGOSPA ze skłonnościami do pocenia - zapobiega również pękaniu naskórka między palcami stóp spowodowanego działaniem grzybów i drożdżaków. Myje, działa grzybobójczo i przeciwbakteryjnie

Więcej szczegółów

5901842005176
2023-02-02
23%
BINGO SPA

Więcej informacji

Bingospa Mydło do stóp ze skłannością do pocenia 500ml

Na stopach nie ma gruczołów łojowych (dlatego skóra ma tendencję do przesuszania), ale jest bardzo dużo gruczołów potowych. Gdy jest gorąco, nosimy nieprzewiewne buty i skarpety ze sztucznego tworzywa - stopy pocą się ponad miarę.

Nadmiernemu poceniu się stóp, poza czynnikami zewnętrznymi, sprzyja np. nadczynność tarczycy, silne emocje, zaburzenia hormonalne towarzyszące menopauzie.

Mydło do stóp BINGOSPA ze skłonnościami do pocenia - zapobiega również pękaniu naskórka między palcami stóp spowodowanego działaniem grzybów i drożdżaków. Myje, działa grzybobójczo i przeciwbakteryjnie.

Mydło BINGOSPA zawiera aktywne wyciągi z:

mięty - działa przeciwzapalnie i dezynfekująco na skórę, odświeża
rumianku - działa przeciwzapalnie i łagodząco na skórę
szałwi - działa ściągająco, zmniejsza odczyny zapalne oraz łagodzi bóle, działa antyseptycznie, przeciwzapalnie,
krwawnika - łagodzi stany zapalne skóry, działa bakteriostatycznie i kojąco

Pojemność 500 ml


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu