Herbal Medica Orelon NaturSpray DO USZU 15 ml Zobacz większe

Herbal Medica Orelon NaturSpray DO USZU 15 ml

HEP207

Zawarta w preparacie naturalna oliwa z oliwek rozpuszcza i usuwa zalegającą woskowinę oraz dba o nawilżenie kanału słuchowego. Dodatkowo, obecny w produkcie olejek miętowy, ogrzewa ucho zapewniając przyjemne odczucia podczas użytkowania.

Więcej szczegółów

5906874431207
2025-11-28
8%
HERBAL MONASTERIUM
HERBAL PHARMACEUTICALS SP Z O. O.

Więcej informacji

Herbal Medica Orelon NaturSpray 15 ml


Orelon NaturSpray

Nie zawiera konserwantów
Nie zawiera parafiny
Nie zawiera sztucznych barwników
Nie zawiera konserwantów

Orelon NaturSpray to bezpieczny i skuteczny wyrób medyczny przeznaczony do regularnej higieny uszu dla dzieci i dorosłych. Zawarta w preparacie naturalna oliwa z oliwek rozpuszcza i usuwa zalegającą woskowinę oraz dba o nawilżenie kanału słuchowego. Dodatkowo, obecny w produkcie olejek miętowy, ogrzewa ucho zapewniając przyjemne odczucia podczas użytkowania. Spray do ucha nie zawiera parafiny ani żadnych substancji syntetycznych: wypełniaczy, konserwantów i barwników.

Codzienna higiena uszu zapobiega gromadzeniu się woskowiny oraz powstawaniu tzw. “korków woskowinowych”, które powodują pogorszenie słuchu. Ważne jest, aby czyszczenie przewodu słuchowego przeprowadzać we właściwy i bezpieczny sposób. Niewskazane jest używanie patyczków do uszu, które wpychają woskowinę w głąb ucha, a wprowadzone zbyt daleko, mogą doprowadzić do uszkodzenia błony bębenkowej.

Orelon NaturSpray zapewnia bezinwazyjną i skuteczną pielęgnację uszu, dlatego odpowiedni jest zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Właściwie wyprofilowany aplikator pozwala na bezpieczne i łatwe dozowanie, a także umożliwia równomierne rozprowadzenie preparatu, co wpływa na jego szybkie działanie. Dzięki precyzyjnie dobranym dawkom Orelon NaturSpray jest bardzo wydajny.
WŁAŚCIWOŚCI

Orelon NaturSpray to dwa naturalne składniki o silnym działaniu:

 •     Oliwa z oliwek wykazuje działanie przeciwzapalne,przeciwwirusowe, antybakteryjne oraz nawilżające.
 •     Olejek miętowy posiada właściwości odkażające, przeciwzapalne oraz odświeżające.

Dlaczego Orelon NaturSpray ?

 •     rozpuszcza i usuwa złogi woskowiny usznej,
 •     nawilża zewnętrzne błony śluzowe przewodu słuchowego,
 •     wspomaga utrzymanie higieny uszu u osób noszących aparaty słuchowe, jak również u osób z nadprodukcją woskowiny
 •     eliminuje zaleganie wody w kanale ucha u osób uprawiających sporty wodne oraz kąpiących się
 •     przeciwdziała powstawaniu stanów zapalnych ucha.

Dla kogo Orelon NaturSpray?

 •     dla osób uprawiających sporty wodne i kąpiących się
 •     dla osób noszących aparaty słuchowe
 •     dla osób z nadprodukcją woskowiny
 •     dla dzieci
 •     dla dorosłych i osób starszych.

Orelon NaturSpray w 100% naturalny i bezpieczny.

Sposób użycia
Przed pierwszym użyciem opakowania Orelon NaturSpray należy wstrząsnąć buteleczkę, a następnie wprowadzić w pionowej pozycji aplikator do zewnętrznego przewodu słuchowego i nacisnąć kilka razy, aż pojawi się płyn. Zaaplikować odpowiednią dawkę wyrobu 1-2 naciśnięcia i delikatnie rozmasować zewnętrzną część ucha. Powtórzyć tę samą czynność w drugim uchu. Po użyciu wyrobu końcówkę aplikatora należy umyć pod bieżąca wodą. Ze względów higienicznych zalecane jest używanie jednego wyrobu przez jedną osobę. W celu zachowania właściwości wyrobu nie należy manipulować aplikatorem.

Warunki przechowywania
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w pozycji pionowej w temperaturze poniżej 25°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie daty ważności umieszczonej na opakowaniu. Nie stosować w przypadku uszkodzenia opakowania. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Uwagi
Nie należy stosować wyrobu po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Należy użyć w ciągu 6 miesięcy od pierwszego użycia. Nie stosować u osób z perforacją błony bębenkowej. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu. Nie stosować do oczu, nosa lub jamy ustnej. U niemowląt i małych dzieci stosować po konsultacji z lekarzem. Nie stosować u wcześniaków.Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu