Herbal Monasterium Borelyma 30 k borelioza Zobacz większe

Herbal Monasterium Borelyma 30 k borelioza

HEP177

BORELYMA to preparat stworzony w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe i tradycyjnie stosowane składniki roślinne, polecany w celu stymulacji układu immunologicznego.

Więcej szczegółów

5906874431177
2025-07-01
8%
HERBAL MONASTERIUM
HERBAL PHARMACEUTICALS SP Z O. O.

Więcej informacji

Herbal Monasterium Borelyma 30 kapsułek


BORELYMA to preparat stworzony w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe i tradycyjnie stosowane składniki roślinne, polecany w celu stymulacji układu immunologicznego. Nie zawiera żadnych substancji syntetycznych: wypełniaczy, konserwantów, sztucznych substancji słodzących i barwników.
Zawiera wyłącznie naturalne, wysokiej jakości ekstrakty z ziół, które stymulują układ odpornościowy andrographis wspomagają detoksykację i oczyszczanie organizmu andrographis przyczyniają się do optymalnej aktywności umysłowej ashwagandha wzmacniają organizm i prawidłowe samopoczucie fizyczne andrographis wpływają na zdrowie układu krążenia ashwagandha, andrographis chronią przed uszkodzeniem oksydacyjnym: DNA, białka i lipidy w tkankach, w tym w tkankach w obrębie stawów rdestowiec japoński, ashwagandha, andrographis, czystek.

Składniki
ekstrakt z rdestowca japońskiego (Polygonum Cuspidatum) standaryzowany na zawartość min. 10% resweratrolu, ekstrakt ze szczeci pospolitej (Dipsacus sylvestris), ekstrakt z czystka (Cistus incanus) standaryzowany na zawartość min. 20% polifenoli, ekstrakt z ashwagandhy (Withania somnifera) standaryzowany na zawartość minimum 7% witanolidów, ekstrakt z vilcacory (Uncaria Tomentosa) standaryzowany na zawartość minimum 5% alkaloidów, ekstrakt z andrographis (Andrographis paniculata) standaryzowany na zawartość minimum 10% andrografolidów, żelatyna (składnik kapsułki)

Warunki przechowywania
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25ºC, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Najlepiej spożyć przed/nr partii: przy kodzie kreskowym.

Zalecane spożycie
Pierwsze dwa tygodnie stosowania: 1 kapsułka raz na 2 dni. Następnie 1 kapsułka 1 raz dziennie. Preparat stosować doustnie popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.

Uwagi
Nie stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety

Nazwa składnika                                Zawartość w 1 kapsułce
Ekstrakt z rdestowca japońskiego                  100 mg
Ekstrakt ze szczeci pospolitej                         50 mg
Ekstrakt z czystka                                           50 mg
Ekstrakt z ashwagandhy                                 25 mg
Ekstrakt z vilcacory                                         25 mg
Ekstrakt z andrographis                                  25 mg


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu