Nowy Myvita Silver Pro Complex Uspokojenie 60 kap Zobacz większe

Myvita Silver Pro Complex Uspokojenie 60 kap

MS2408

Multipreparat funkcjonalny zawierający: melisę, różeniec górski, ashwagandhę i L-teanina

Więcej szczegółów

5903021592408
2022-08-11
8%
MYVITA SILVER

Opis

działaniezdrowy wygląd

Więcej informacji

MyVita SILVER Uspokojenie 60 kapsułek

Multipreparat funkcjonalny zawierający:
melisę, różeniec górski, ashwagandhę i L-teanina

BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY

Mieszanka naturalnych związków roślinnych, które w łagodny sposób pomagają w obniżeniu odczuć związanych z długotrwałym napięciem nerwowym, odzyskać równowagę psychiczną i pozwalają na wyciszenie się i poprawę nastroju. Naturalne związki roślinne nie powodują uzależnienia oraz nie wywołują efektu senności i obniżenia sprawności psychomotorycznej.

Do tej mieszanki należą:

ekologiczny ekstrakt z ashwagandhy standaryzowany na 5% witanolidów w opatentowanej formie KSM-66® indyjskiej firmy Ixoreal Biomed
ekstrakt z melisy standaryzowany na zawartość 3% kwasu rozmarynowego,
ekstrakt z różeńca górskiego standaryzowany na 3% rozawiny i 1% salidrozydów,
L-teaninę naturalnie występującą w zielonej herbacie.

Produkt wytworzony w standardzie ,,czystego składu” zawiera wyłącznie aktywne składniki (bez sztucznych dodatków i wypełniaczy), które zostały zamknięte w roślinnej kapsułce wytworzonej z roślinnej celulozy bez barwników (bez dwutlenku tytanu).

Składniki: : inulina z korzenia cykorii (Cichorium), ekstrakt z liści melisy lekarskiej (Melissa ocinalis) standaryzowany na 3% kwasu rozmarynowego, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) standaryzowany na 3% rozawin i 1% salidrozydu, L-teanina, ekstrakt z korzenia witanii ospa-łej BIO (Withania somnifera) KSM-66 Ashwagandha® standaryzowany na 5% witanolidów L-leucyna 10 mg, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka z celulozy roślinnej). Produkt bez sztucznych do-datków i wypełniaczy.

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie. Popić wodą.

Dzienna porcja zawiera:
Ekstrakt z melisy 100 mg
     w tym kwas rozmarynowy 3 mg
Ekstrakt z różeńca górskiego 100 mg, w tym
     rozawiny 3 mg
     salidrozydy 1 mg
L-teanina 80 mg
Ashwagandha 20 mg
     w tym witanolidy 1 mg
Inulina 200 mg

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być sto-sowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu