Nowy Virde Maść Konopna z Żywokostem i Gojnikiem 100ml Zobacz większe

Virde Maść Konopna z Żywokostem i Gojnikiem 100ml

VI683

Maść wspomaga odnowę skóry po stłuczeniach, odmrożeniach, przy egzemie.

Więcej szczegółów

8594062353683
2022-07-14
23%
VIRDE

Więcej informacji

KONOPNA MAŚĆ Z ŻYWOKOSTEM I GOJNIKIEM, 100 ml (kosmetyk)


wspomaga odnowę skóry po stłuczeniach, odmrożeniach, przy egzemie.


Maść przeznaczona jest do pielęgnacji skóry po stłuczeniach, złamaniach, zwichnięciach, odleżynach, odparzeniach, odmrożeniach oraz przy egzemie.Działanie maści oparte jest na właściwościach ekstraktu z korzenia żywokostu lekarskiego, ekstraktu z kwiatów i liści gojnika oraz oleju z nasion konopi i witaminy E.Zawarta w żywokoście alantoina napina i uelastycznia skórę. Gojnik wspomaga proces odnowy i odbudowy. Jest również źródłem tanin, olejków eterycznych i przeciwutleniaczy. Olej z konopi odżywia suchą skórę, zmiękcza i wygładza. Witamina E to skuteczny antyoksydant, który pomaga zatrzymać zdrowy i młody wygląd skóry.

Sposób użycia: Nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę (tyle, ile jest w stanie wchłonąć). W miarę potrzeb można stosować kilka razy dziennie.

Uwagi:

Produkt ma tłustą formułę. Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Należy unikać kontaktu produktu z oczami. Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze od 5 do 25°C.

Data produkcji (nr serii): na spodzie opakowania (PRO).

Najlepiej zużyć przed: data na spodzie opakowania (EXP).

Składniki:

olej parafinowy, olej z nasion konopi, alkohol cetearylowy,  oleiniansorbitolu, monooleinianpolioksyetylenosorbitolu, triglicerydkaprylowokaprynowy, octan tokoferylu, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, substancja perfumująca, glikol propylenowy, ekstrakt z korzenia żywokostu, gojnik.

Producent:

Virde spol s r.o. Stemlovec 10 Holasovice, Czeska RepublikaDołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu