Ekamedica Aloes z miąższem 0,5L Sok 100% Zobacz większe

Ekamedica Aloes z miąższem 0,5L Sok 100%

EM1921

Sok z aloesu jest dobry na odchudzanie, pozbycie się toksyn z organizmu oraz wzmacnia odporność. Sok wspomaga funkcjonowanie układu trawiennego, przyspiesza przemianę materii, pomaga przy zaparciach i wzmacnia regenerację wątroby.

Więcej szczegółów

5902596671921
2025-10-15
23%
EKAMEDICA
EKAMEDICA SPÓŁKA Z O.O., SP.K.

Więcej informacji

Ekamedica Aloes z miąższem 0,5L Sok 100%


Aloes z miąższem - suplement diety w formie płynnej wyprodukowany z soku z miąższem 100% z liści aloesu. Pasteryzowany.

SKŁADNIKI
Sok z lisci aloesu z czastkami miazszu (Aloe barbadensis miller) 99,8%, regulator kwasowosci - kwas cytrynowy.

SPOSÓB UŻYCIA
25 ml dwa razy dziennie pół godziny przed posiłkiem. Zalecana porcja dzienna (50 ml) zawiera 49,9 ml soku z aloesu. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

PRZECIWWSKAZANIA
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu