Nowy Virde Krem z żyworódki i konopi 100ml Zobacz większe

Virde Krem z żyworódki i konopi 100ml

VI584

Krem na bazie ekstraktu żyworodki pierzastej oraz oleju z nasion konopi przeznaczony jest do pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień oraz skóry wokół przeciążonych i sztywnych stawów.

Więcej szczegółów

8594062353584
23%
VIRDE

Ilość w magazynie: średnio

16,00zł
13,01zł netto

W ulubionych

Opis

układkostno-stawowy
płećdla Niego
produktyczeskie
płećdla Niej

Więcej informacji

Virde KREM Z ŻYWORÓDKI I KONOPI, 100 ml(kosmetyk)


Krem na bazie ekstraktu żyworodki pierzastej oraz oleju z nasion konopi przeznaczony jest do pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień oraz skóry wokół przeciążonych i sztywnych stawów. Zawarte w jego składnikach flawonoidy, katechiny, witamina c, mikro i makroelementy takie jak: krzem, miedź, mangan, selen, glin, potas, wapń, żelazo działają antybakteryjne, grzybobójczo i regenerująco. Krem zawiera również masło shea, olej z migdałów i olej z nasion słonecznika, dzięki czemu dodatkowo regeneruje, zmiękcza i wygładza skórę. Ma lekko formułę, przez co dobrze się wchłania. Odpowiedni jest do pielęgnacji całego ciała.

Składniki:woda, stearynian etyloheksylu, Olejze słodkich migdałów, olej z nasion konopi, alkohol cetearylowy, Cytrynian stearynianu gliceryny, masło shea, Bielony wosk pszczeli, stearynian glicerolu, ester kwasu stearynowego i trójpoliglicerolu, kwasstearynowy oksyetylenowany 6 molami tlenku etylenu, hydroksypropylowanaguma guar, gliceryna, ekstrakt z żyworódki pierzastej, substancja perfumująca, fenoksyetanol, glikol trójetylenowy.

Producent:
Virde spol s r.o. Stemlovec 10 Holasovice, Czeska Republika

Dystrybutor:
Virde Polska Sp. z o.o, ul. Wolności 124, 41-500 Chorzów.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu